Agnieszka Chylińska przerywa koncertowanie na długo. Podała przykry powód

Agnieszka Chylińska przerywa koncertowanie na długo. Podała przykry powód Źródło: Instagram/Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska miała obecnie bardzo intensywny czas związany z promowaniem swojej najnowszej płyty "Pink Punk". Wokalistka ogłosiła właśnie, że zamierza przerwać koncertowanie na długi czas. Wytłumaczyła się ze swojej decyzji, podając przykry powód.

Agnieszka Chylińska jest obecnie u szczytu popularności. Jej ostatnia płyta osiągnęła ogromny, komercyjny sukces, dzięki czemu artystka jest ciągle w trasie. Teraz ogłosiła, że zamierza zrobić długą przerwę od koncertowania. Podała również przykry powód swojej decyzji. 

Agnieszka Chylińska ma dość

Agnieszka Chylińska jest artystką, która zawsze na scenie daje z siebie wszystko. Każdy jej występ to widowisko, podczas którego wokalistka nie oszczędza swojego głosu i szaleje razem z fanami. Wygląda na to, że ten intensywny styl życia zmęczył celebrytkę. 

Gwiazda ogłosiła bowiem, że zamierza teraz zrobić sobie długą przerwę od koncertowania. Jej fani z pewnością nie będą tym zachwyceni, ale kiedy usłyszą powody, dla których ich idolka to robi, zrozumieją jej decyzję. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przerwa w karierze 

W związku z promowaniem swojej najnowszej płyty "Pink Punk" wydanej w zeszłym roku, Agnieszka Chylińska ciągle jest w trasie. Jak wiadomo, nieustanne wyjazdy, a także wyczerpujące koncerty, to coś co potrafi w którymś momencie spowodować ogromne zmęczenie. Wokalistka postanowiła pomyśleć o swoim zdrowiu fizycznym oraz psychicznym i na jakiś czas zwolnić tempo.

Zapowiedziała, że robi półroczną przerwę od koncertowania. Argumentowała to w przykry sposób - potrzebuje wytchnienia i odpoczynku. Trudno się dziwić takiej decyzji w związku z niesamowicie intensywnym stylem życia gwiazdy. Warto przypomnieć, że poza karierą muzyczną, Agnieszka Chylińska jest również jurorką programu TVN "Mam talent", napisała ostatnio książkę, a także na co dzień zajmuje się trójką swoich dzieci.

- Bardzo mocno angażuję się we wszystko, co robię. A że ostatnio intensywnie koncertowałam, teraz potrzebuję nabrać wiatru w żagle i odpocząć - tłumaczyła swoją decyzję w rozmowie z magazynem "Flesz". 

Dzisiaj grzeje: 1. Znana jest już tożsamość kobiety, która uczestniczyła w wypadku Woźniaka-Staraka. To nie była jego żona
2. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady

Fani liczą na to, że przerwa dobrze zrobi ich idolce i na kolejną trasę koncertową wróci wypoczęta i w pełni sił.  W końcu jej komfort przekłada się bezpośrednio na jakość występów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  2. Kobieta dostała zaproszenie ślubne z tajemniczą karteczką w środku. Gdy ją przeczytała, zsiniała ze złości
  3. W Łodzi urodziły się trojaczki. Gdy lekarz na nie spojrzał miał do powiedzenia tylko jedno
  4. Właściwości jeziora, w którym zaginął Woźniak-Starak nie ułatwiają poszukiwań. To nie napawa optymizmem
  5. Krzysztof Jackowski nie zamierza milczeć nt. samobójstwa Kosteckiego. Zadziwiająca teoria jasnowidza

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News