Agnieszka Chylińska ma problemy?
TRICOLORS/East News
Patryk Przybyłowski - 19 Maja 2020

Mąż Agnieszki Chylińskiej jest jej najbardziej strzeżoną tajemnicą. Fani zauważyli niepokojące szczegóły

Agnieszka Chylińska jest osobą, która bardzo ceni sobie życie prywatne. Jedną z jej największych tajemnic są informacje dotyczące jej męża. Okazuje się, że fani dopatrzyli się kilku niepokojących rzeczy w jej ostatnich publikacjach. Czy obawy znajdą potwierdzenie w rzeczywistości?

Agnieszka Chylińska od lat stawia na piedestale swoją rodzinę i dbanie o to, aby jej członkowie nie byli narażeni na dodatkowy stres związany z jej sławą. Właśnie dlatego wiemy tak niewiele o mężu wokalistki, na którego temat pojawia się wiele domysłów i niedomówień.

Noworodek pogrzebPogrzeb noworodka znalezionego w sortowni śmieci. Bardzo smutny widok, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Agnieszka Chylińska ma problemy? Fani zaniepokojeni o swoją ulubienicę

Mąż Agnieszki Chylińskiej jest chyba jedną z najbardziej tajemniczych postaci w polskim show biznesie. Wiadomo o nim naprawdę bardzo niewiele. Ma na imię Marek, zajmuje się grafiką komputerową i to w zasadzie tyle. Związek Chylińskiej od lat budzi wielkie zainteresowanie, chociażby z tego tytułu, że jeszcze nigdy nie udało się uchwycić zakochanej pary na wspólnych zdjęciach. A należy nadmienić, że pobrali się równo 10 lat temu.

Chociaż Agnieszka Chylińska podkreśla zawsze znaczenie swojej rodziny, to nie zawsze było kolorowo. Przed kilkoma laty małżeństwo zaliczyło poważny kryzys. Mówiło się nawet o możliwej decyzji dotyczącej rozstania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Ślub szokująca prawdaPoślubił miłość swojego życia. Podczas nocy poślubnej odkrył porażającą prawdę, jej wyznanie go zdruzgotałoCzytaj dalej

- Nie złożyłam wniosku rozwodowego, ale życie się układa tak, jak się układa. Mam nadzieję, że ułoży się dobrze - mówiła wówczas piosenkarka.

Na szczęście parze udało się przejść przez ten trudny okres i dalej kontynuować swoje wspólne życie. Niestety, wielu fanów uważa, że w życiu ich idolki nadszedł kolejny kryzys związany z życiem małżeńskim. Swoje przypuszczenia obserwatorzy opierają na kilku szczegółach, które dostrzegli w ostatnich nagraniach i zdjęciach gwiazdy.

U Agnieszki Chylińskiej pojawił się nowy tatuaż, a konkretnie niezbyt optymistyczne hasło brzmiące "Grzesznica". Dodatkowo fani dostrzegli ją w koszulce z napisem "Niczyja". Jakby tego było mało, Agnieszka przyznała ostatnio, że chodzi niewyspana, ponieważ często śpi ze swoimi dziećmi.

Dzisiaj grzeje:

1. Od 20 maja obowiązuje nowy surowy zakaz. Dotknie kilka milionów Polaków

2. Nie tylko za truskawki zapłacimy więcej niż zwykle. Cena czereśni przyprawia o zawroty głowy, musieliśmy spojrzeć dwa razy

Na tej podstawie wielu fanów zaniepokoiło się o jej życie prywatne. Czy słusznie? Trudno rozstrzygnąć to jednoznacznie, zważywszy na fakt, jak skąpych informacji o swoim życiu prywatnym udziela gwiazda polskiej sceny muzycznej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy mogące świadczyć o nowotworze. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Media przekazały tragiczne informacje. Nie żyje piłkarski medalista olimpijski, wielka strata
  3. Wybuch w bloku w centralnej Polsce. Służby przekazały smutne informacje
  4. Przełom w walce z koronawirusem? Testy szczepionki na ludziach zakończyły się sukcesem
  5. Od 1 czerwca zniesiony zostanie ważny zakaz. Wspaniała wiadomość dla wielu osób
  6. Przenigdy nie kupuj chińskiego czosnku. Rozpoznasz, że nie jest z Polski po 3 ważnych szczegółach

Znaki zodiakuZnak zodiaku zdradza, jaką kobieta będzie mamą. Trzy znaki wyjątkowo nadają się do tej roliCzytaj dalej

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News