Agnieszka Chylińska z oszpeconą twarzą. Fani nie mogą patrzeć spokojnie, zagotowali się

Agnieszka Chylińska z oszpeconą twarzą. Fani nie mogą patrzeć spokojnie, zagotowali się Źródło: YouTube / tvnpl

Agnieszka Chylińska zaprezentowała się fanom w zaskakującym wydaniu. Jak twierdzą niektórzy komentujący, wokalistka miała oszpecić sobie twarz. Część komentarzy pod najnowszym zdjęciem gwiazdy okazała się bardzo nieprzychylna.

Agnieszka Chylińska opublikowała na Instagramie serię zdjęć w całkowicie nowej fryzurze. Bardziej niż długie, białe dredy uwagę komentujących zwrócił jednak nowy tatuaż wokalistki. Co zaskakujące, znalazł się bowiem na jej twarzy.

Agnieszka Chylińska z tatuażem na twarzy

Jak twierdzi część komentujących, duży napis "LOVE ME" oszpecił piosenkarkę i umieściła go po prostu w nieodpowiednim miejscu. Inni dodawali za to, że gwiazda w ogóle przesadziła już z ilością tatuaży, z których jest przecież znana. Wielu internautów nie może przeboleć, że lubiana przez nich piosenkarka zdecydowała się na taki krok. W ich oczach wiele straciła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co ważne, wielu wiernych fanów Chylińskiej szybko się za nią wstawiło. Jak twierdzili, tatuaż był przecież jedynie jej decyzją, znalazł się jej twarzy i nie powinien być osądzany w taki sposób. Artystka w żaden sposób nie odniosła się do nieprzychylnych komentarzy.

Media chciały odkryć, co oznacza tatuaż gwiazdy

Chociaż wydać się to może nieco zaskakujące, redakcja Super Expressu o nowy tatuaż wokalistki zapytała psycholożkę Katarzynę Kucewicz. Ekspertka wytłumaczyła, co może kryć się za tym nietypowym wyborem gwiazdy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyją członkowie uwielbianego zespołu. Policjanci mieli problem z rozpoznaniem ciał
2. Znamy terminy wypłat trzynastej emerytury. Każdy emeryt powinien zapisać je sobie w kalendarzu

- Domyślam się, że wytatuowanie sobie hasła „Kochaj mnie” w tak widocznym miejscu także nie jest przypadkowe i może symbolizować nie tyle potrzebę, co stan ducha, jaki towarzyszył wtedy artystce. W moim rozumieniu to wyznanie mocne, z jednej strony pełne namiętności, z drugiej dziecięce. Brzmi jak prośba o uwagę, czułość, bezpieczeństwo i bezwarunkową akceptację, które mogą być związane na przykład z deficytem miłości. (...) Może to być również gra słów rozumiana tylko przez panią Agnieszkę i jej zaufane osoby - wyjaśniła Kucewicz.

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nawyki wywołujące raka trzustki. Lepiej ich unikać
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Karol Strasburger podjął ważną decyzję w sprawie córki. Wielu Polaków będzie wściekłych na jego słowa
  4. Tragiczny wypadek, wszystko stanęło w płomieniach. Dwie osoby zginęły na miejscu
  5. Tata znalazł zwłoki syna w rowie pod domem. Tragiczne informacje z polskiego miasta

Źródła: Super Express, Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News