Przyjaciel Agnieszki Chylińskiej zdradził kulisy ich pierwszego spotkania. Mało kto wiedział, jak ostro go potraktowała

Przyjaciel Agnieszki Chylińskiej zdradził kulisy ich pierwszego spotkania. Mało kto wiedział, jak ostro go potraktowała Źródło: Instagram/Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska od lat współpracuje ze znanym gwiazdorem, którego kojarzą w szczególności wierni fani zespołu Sistars. To prywatnie wieloletni przyjaciel wokalistki, który jednak swoje pierwsze spotkanie z gwiazdą wspomina po latach jako bardzo nieprzyjemne doznanie. Mało kogo w swojej karierze piosenkarka potraktowała tak brutalnie.

Agnieszka Chylińska na pierwszym spotkaniu z Bartkiem Królikiem okazała mu spory brak szacunku, a przynajmniej w taki sposób można interpretować jej słowa, które zdaniem internautów musiały być dla producenta bardzo nieprzyjemne. Przyjaciel gwiazdy stwierdza, że początek ich znajomości był dla niego bolesny.

Agnieszka Chylińska podczas pierwszego spotkania ostro potraktowała Bartosza Królika

Bartek Królik, znany głównie ze swojej współpracy z zespołem Sistars, opowiedział w rozmowie z redaktorami CGM o swoich początkach wieloletniej przyjaźni z Chylińską, która trwa po dziś dzień. Jak przyznał - Agnieszka Chylińska zrobiła na nim raczej fatalne pierwsze wrażenie, które producent wspomina jednak z uśmiechem na ustach.

 - Jak mnie zobaczyła w kolorowym dresie, to się wyrzygała. Powiedziała, że ni cholery do mnie nie podejdzie. Że wyglądam jak kasiniok - powiedział, czym rozśmieszył dziennikarzy.

Później wcale nie było lepiej. Choć pierwsze spotkanie Bartosza Królika z wokalistką nie zwiastowało niczego dobrego, a z pewnością nie wróżyło ich owocnej współpracy, to jednak oboje wkrótce spotkali się ponownie. Tym razem Agnieszka Chylińska spojrzała na artystę nieco przychylniej. Szybko znaleźli wspólny język, a Bartosz Królik przyznał, że wokalistka nie jest taka straszna, jak ją malują. Kiedyś był przekonany, że ta prywatnie prowadzi życie typowego metalowca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Ja ją znałem z tego, że obgryza głowy nietoperzom. Bałem się! - mówi o swoich emocjach, jakich doświadczał przed drugim spotkaniem z Agnieszką Chylińską w rozmowie z CGM.

Dzisiaj grzeje: 1. 56-latka odcięła mężowi przyrodzenie sekatorem. Podała niebywały powód
2. Ksiądz nie wiedział, co ma zrobić. Panna młoda przez niego odwołała ślub w ostatnim momencie

Bartoszowi Królikowi chodziło o nawiązanie do popularnego wokalisty heavy metalowego, Ozzy'ego Osbourne'a, który znany jest z tego, że niegdyś podczas koncertu odgryzł głowę nietoperzowi, który pojawił się obok niego. Dzisiaj Agnieszka Chylińska i były członek zespołu Sistars tworzą zgrany zespół. Czerpią od siebie mnóstwo pomysłów i inspiracji, które owocują wspaniałymi utworami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Najgorsze znaki zodiaku u kobiet. One potrafią zamienić życie w PIEKŁO
  3. Kobieta sprzątała pokój w hotelu. Ściągnęła prześcieradło i dokonała odkrycia, przez które ugięły się pod nią nogi
  4. Żona wróciła wcześniej z kilkudniowego wyjazdu. Weszła do sypialni i odkryła tajemnicę męża, która doprowadziła ją do płaczu
  5. Córka Kaczyńskiej wskazała wymarzonego prezydenta. Dla jej wuja ten wybór może być sporym ciosem

Źródło: Pudelek

Następny artykuł