Agnieszka Chylińska zdecydowała się na szczere wyznanie
agnieszka.chylinska Instgaram.com
Agata Jaroszewska - 14 Sierpnia 2020

Nikt nie miał pojęcia, prawda wyszła dopiero teraz. Wiadomość o Agnieszce Chylińskiej przedostała się do mediów

Agnieszka Chylińska jest prawdziwą ikoną polskiej sceny muzycznej. Charyzmatyczna wokalistka oraz jurorka talent-show TVN-u prowadziła życie idealnie wpasowujące się w kanony przeżyć gwiazd rock'n'rolla. W pewnym momencie jednak jej codzienność zmieniła się o 180 stopni i w jednym z wywiadów skomentowała ten stan rzeczy. Nikt nie mógł podejrzewać, że właśnie taka jest prawda.

Agnieszka Chylińska i zespół O.N.A. dla wielu młodych artystów jest prawdziwym wzorem do naśladowania. To jeden z pierwszych tego typu zespołów z tak wielkim sukcesem na koncie. Nikogo nie dziwi zatem, że wraz z wielką sławą przyszły wielkie zagrożenia. Agnieszka Chylińska nigdy nie ukrywała, że ogromną częścią jej życia były imprezy i alkohol. Wszystko zmieniło się w momencie, gdy zaszła w ciążę. 

Lech Wałęsa rozpaczliwe słowa niepokojące doniesieniaCoś niepokojącego dzieje się z Lechem Wałęsą. Publicznie błaga o wybaczenie, rozpaczliwe słowaCzytaj dalej

Agnieszka Chylińska przez lata wlewała w siebie hektolitry alkoholu

Agnieszka Chylińska to prawdziwa gwiazda i właśnie taki tryb życia prowadziła. Porzuciła naukę w szkole średniej, czym mocno zmartwiła rodziców. Szczególnie mama będąca pedagogiem nie mogła zrozumieć decyzji swojego dziecka. Artystka wielokrotnie w wywiadach opowiadała o swojej młodości i tego z jakimi problemami się zmagała. Wszechobecne imprezy, alkohol i narkotyki wypełniły sporą część jej życia. 

- Pierwszy raz, pierwszy sztos, który od razu zostaje w psychice. Ciągnęło mnie: muszę być kultowa, muszę brać, pokazać, że nie pękam - mówiła w jednym z wywiadów cytowanych przez Pomponik Agnieszka Chylińska. Kiedy drastycznie zmieniła wizerunek i coraz częściej wolne chwile spędzała w domu zdawało się, że rola mamy i opiekunki domowego ogniska sprawia jej przyjemność. Okazało się, że prawda nie jest tak prosta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies zagrożenie udarMasz w domu psa? Przez najbliższe dni będą zagrożone, trzeba uważaćCzytaj dalej

Wszystko się zmieniło, gdy zaszła w ciążę

Agnieszka Chylińska jest jedną z ważniejszych polskich artystek. Wokalistkę na samym Instagramie śledzi ponad 370 tys. osób, a jej filmy, które zaczęła wrzucać na początku kwarantanny cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów. Mało kto jednak wie, że ciąża sprawiła, że w jej głowie zaszły spore zmiany.

- Ktoś postawił na mojej drodze znak stop - szczerze wyznała Agnieszka Chylińska, lecz mimo odnalezienia się w roli mamy, nie chce zrezygnować z występów. To jej forma na dzielenie się z, jak sama przyznaje, demonami siedzącymi w jej głowie. Wyznała, że w pewnym momencie zdała sobie sprawę, że ta normalność była jej pragnieniem, lecz nie ma zamiaru się dłużej oszukiwać.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, nie będzie bezpiecznie w najbliższych dniach. Zacznie się już jutro wieczorem

2. Wielki skandal w "Milionerach". Czym Hubert Urbański bardzo rozwścieczył fanów?

3. Naprawdę przykre, wszyscy modlili się by się udało. Niestety, nie żyje Oleńka

Zdecydowała się na szczere wyznanie

- Bardzo chciałam być normalna i bardzo chciałam być w domu, a najbardziej smutne, że chciałam być w tym domu szczęśliwa. [...] Boga proszę głównie o to, żeby przeżyć dzień. [...] Gdyby nie moja ciekawość życia, to dawno by mnie nie było. [...] Każdy ma jakiś sposób na kojenie demonów w głowie. Dla mnie to są koncerty - mówiła Agnieszka Chylińska. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczna wiadomość z samego rana. Niestety, nie udało się go uratować, Polacy trzymali kciuki
  2. Radio Maryja podało smutną informację. Nie żyje, pożegnały go tłumy
  3. Premier zdecydował, Kancelaria ogłosiła. Będzie obowiązywał już od jutra
  4. Zła informacja dla posiadaczy kont w bankach. Pilnie wprowadzono obostrzenia
  5. Mocne słowa aktorki znanej z M jak miłość o sytuacji w Polsce. W TVP zrobi się gorąco

psy test osobowościLiczba psów, jaką widzisz, zdradza o Tobie wszystko. Ilu się doliczyliście?Czytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News