Agnieszka Chylińska zmieniła się nie poznania, przypomina Dodę albo Rozenek? Fani nie mogę oderwać oczu

Agnieszka Chylińska zmieniła się nie poznania, przypomina Dodę albo Rozenek? Fani nie mogę oderwać oczu Źródło: Facebook Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska to jedna z tych gwiazd, która regularnie potrafi zaskakiwać swoich fanów. Nie inaczej stało się wówczas, gdy wokalistka postanowiła wziąć udział w popularnej akcji. Nagranie, które umieściła na Facebooku, wzbudziło ogromne emocje u internautów. Wszystko przez jej odmieniony wygląd.

Agnieszka Chylińska to kolejna gwiazda, która dołączyła do akcji #Hot16Challenge2. Nie da się ukryć, że coraz więcej osób bierze w niej udział. Ostatnio dołączył nawet prezydent Andrzej Duda. Jednak wokalistka wywołała nie lada zaskoczenie swoim wyglądem. Niektórzy mogliby stwierdzić, że zaczęła przypominać Dodę albo Małgorzatę Rozenek. Co rzuciło się w oczy miłośnikom gwiazdy?

Agnieszka Chylińska po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów.

Już wcześniej wspominaliśmy o tym w jak ogromne zdziwienie wprowadziła swoich wielbicieli Agnieszka Chylińska. Tym razem gwiazda wywołała niemałą konsternację podczas udziału w #Hot16Challenge2, który opublikowała na swoim Facebooku. Warto przypomnieć, że akcja ta ma na celu wspieranie finansowe szpitali w czasie trwającej pandemii. Z uwagi na szlachetność tej inicjatywy bierze w niej udział coraz więcej osób. Ostatnio dołączyła do nich Agnieszka Chylińska.

Gwiazda oprócz samego udziału w akcji zachwyciła swoich fanów odmienionym wyglądem. Internauci nie mogli przejść obok tego obojętnie i wyrazili jednoznacznie swoją opinię na ten temat. Co zachwyciło ich oprócz rapowania artystki?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

#Hot16Challenge2 w wykonaniu Agnieszki Chylińskiej

Niektórzy z fanów artystki zwrócili uwagę na tekst, który został przez nią zaprezentowany. Jednak większość komentarzy odnosiło się do wyglądu wokalistki. Agnieszka Chylińska w trakcie udziału w akcji założyła przezroczystą bluzkę, która eksponowała jej biust. Internauci nie mogli pozostać na to obojętni.

Pod adresem wokalistki momentalnie posypał się grad komplementów. Wiele osób chwaląc jej udział w akcji #Hot16Challenge2 jednocześnie podkreślała, że Agnieszka Chylińska w swojej kreacji wygląda niezwykle seksownie. Niektórzy stwierdzili, że biust artystki wygląda tak jakby urósł. Pojawiły się również głosy, że odwraca on uwagę do zaprezentowanej przez nią zwrotki.

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomo, co się stanie ze Śląskiem. Prezydent właśnie przekazał oficjalny komunikat

2. Łukasz Szumowski zabrał głos. Powiedział, co z organizacją wesel i ślubów w tym roku

Bez wątpienia to, że Agnieszka Chylińska wzięła udział w #Hot16Challenge2 jest godne pochwały. Kto wie, możliwe, że wokalistka specjalnie wybrała tak wyzywającą kreację, żeby jej wystąpienie zobaczyło jak najwięcej osób. Jeżeli taki był jej zamysł to z pewnością cel został osiągnięty. Udział w akcji został odtworzony ponad 3 miliony razy. W związku z tym Agnieszka Chylińska z całą pewnością miała w nią bardzo mocny wkład.

(Facebook Agnieszka Chylińska)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy trzymali kckiuki za małego Kubusia. Niestety dotarły do nas najgorsze wieści
  2. Gwiazda Fame MMA przekroczyła kolejną granicę. Odsłoniła za dużo, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Naukowcy sprawdzili, czy wyższa temperatura w wakacje będzie mieć wpływ na koronawirusa. Wnioski nie napawają optymizmem
  4. Córka Kasi Kowalskiej przerywa milczenie. Odniosła się do nienawistnych komentarzy, mocny przekaz
  5. Andrzej Duda apeluje do wszystkich Polaków. Powołał się na Jana Pawła II
  6. Majowy kwiat kasztanowca jest niewyobrażalnie cenny. Zerwij nim inni cię uprzedzą i zrób miksturę

Źródła: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News