Agnieszka Chylińska
instagram.com agnieszka.chylinska
Klaudia Bochenek - 13 Maja 2020

Agnieszka Chylińska pomaga walczyć z koronawirusem. Na koniec zrobiła wyjątkowo niespodziewaną rzecz

Agnieszka Chylińska zdecydowała się przyjąć wezwanie do walki z koronawirusem. Piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie stosowne nagranie, jednak dopiero pod koniec tego materiału dzieje się coś niespodziewanego. Fani są w szoku, zastanawiają się, co będzie dalej.

Agnieszka Chylińska nie mogła odmówić - dołożyła swoją artystyczną cegiełkę do walki z koronawirusem. Wszystko nagrała i jak zwykle zaskoczyła swoich fanów.

Gwiazda polskiej sceny muzycznej pokazała swoje raperskie talenty

Agnieszka Chylińska, jak wiele innych polskich gwiazd - w tym aktorów i piosenkarzy, otrzymała wyzwanie zarapowania w #hot16challenge2, który zapoczątkował raper Solar. Wyzwanie polega na ułożeniu i zarapowaniu16 wersów w ciągu 72 godzin od chwili otrzymania nominacji oraz nominowania kolejnych osób. Cel jest szczytny: rozgłos i wspólnie połączone siły pozwalają zebrać pieniądze dla służby zdrowia, które mają pomóc w walce z koronawirusem. Licznik na wirtualnej skarbonce niedługo przekroczy 2 mln zł, co można sprawdzić TUTAJ.

Vera WangMa ponad 70-lat, a wygląda na nastolatkę. Niezwykła uroda, dieta gwiazdy InstagramuCzytaj dalej

Agnieszka Chylińska napisała i nagrała 16 wersów, które przedstawiła szerszej publiczności.

- Czuję odrazę, gdy widzę zarazę, nie w tlenie, nie w tlenie, nie nie. A w co poniektórych co ich nie przemienia, historia dziś jutro nie żadna gangrena, bo czy jest korona, czy nie ma korony, to jeden z drugim i tak nawiedzony. I wie o tym dobrze już moja Krystyna, że w takich nie umrze największa świnia. Nie zasłonią mi oczu, najwyżej łeb urwą, wuj zawsze będzie wujem, a kura kurą - rapuje Agnieszka Chylińska.

Agnieszka Chylińska zdecydowała się nominować zaskakujące osoby

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DodaFani martwią się o Dodę. Chodzi o jej zdrowie, pokazała niepokojące zdjęcieCzytaj dalej

Zadziwiające stało się dopiero na koniec. Piosenkarka musiała nominować kilka kolejnych osób, które powinny podjąć się wyzwania w ciągu 72 godzin. Padło na Małgorzatę Foremniak - koleżankę z jurorskiej ławy - oraz na Ryszarda Kalisza. Co ciekawe, nominowany został także kandydat na prezydenta, Szymon Hołownia, również dobry znajomy z programu "Mam talent". Wszyscy z jeszcze większą niecierpliwością czekają na kolejne popisy nominowanych. Internauci zastanawiają się czy Szymon Hołownia podejmie wyzwanie - według wielu powinien, ponieważ swoje wersy nagrali już Janusz Korwin-Mikke oraz Andrzej Duda.

Dzisiaj grzeje:

1. Zaatakowano szpital, dziesiątki rannych, wśród 13 ofiar między innymi dziecko. Polsat przekazał druzgoczące wiadomości z Afganistanu
2. Na pogrzebie męża dowiedziała się, że jest w ciąży. Prawdziwe zaskoczenie przeżyła jednak kilka miesięcy później

- Oczyma wyobraźni widzę kurę walczącą z ostrym cieniem... - skomentował pewien internauta nawiązując do #hot16challenge2 w wykonaniu Andrzeja Dudy.

- Świetne przesłanie, wuj będzie wujem, a kura kurą - przytaknęła fanka piosenkarki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje bohaterka Powstania Warszawskiego. Nim odeszła podzieliła się ważnym wyznaniem na temat tamtych czasów
  2. Wielka tragedia. Gwiazdor zabił swoje dziecko bez żadnych zahamowań. Jego wyznanie brzmi porażająco
  3. Terminy u fryzjerów zajęte do końca czerwca, ale coś innego jest gorsze. Ceny usług zwalają z nóg
  4. Na świat przyszło dziecko z niezwykłymi włosami. Nawet lekarze przecierali oczy ze zdumienia
  5. Dentyści biją na alarm, popularny produkt do higieny może mieć fatalny wpływ na zęby. Lepiej go nie używać
  6. Tysiące Polaków źle gotują jajka. Narażają na niebezpieczeństwo siebie i rodziny

Psy9-latek ratował z ulicy bezpańskie psy. Osiem lat później dokonał niemożliwej rzeczy, ciężko powstrzymać łzyCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News