Porażająca szczerość Agnieszki Chylińskiej. Opowiedziała o swoim mężu

Porażająca szczerość Agnieszki Chylińskiej. Opowiedziała o swoim mężu Źródło: YT/Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska poraziła swoją szczerością. Legendarna polska piosenkarka postanowiła przerwać swoje milczenie i opowiedzieć o mężu. Słowa byłej wokalistki O.N.A. mogą szokować. Tak nagłego przypływu emocji nikt się nie spodziewał.

Agnieszka Chylińska była przez całe lata osobą, która ukrywała prawdę o swoim życiu prywatnym i nie zdradzała szczegółów dotyczących swojego związku. Wszystko się jednak zmieniło, a to przy okazji wywiadu z Kubą Wojewódzkim. Piosenkarka postanowiła raz na zawsze przerwać milczenie. Tak nagłego przepływu szczerości i wyjawienia intymnych szczegółów nikt nie mógł się spodziewać.

Agnieszka Chylińska mówi po raz pierwszy o swoim mężu

Wokalistka legendarnego O.N.A. co prawda nie zdecydowała się na ujawnienie personaliów swojego ukochanego, ale powiedziała o nim o wiele więcej. Jak się okazuje, tematyka jej małżeństwa jest dosyć częstym motywem jej piosenek.

- Ja go uwielbiam, właśnie za to go uwielbiam. Mam tam taki utwór, gdzie się mszczę na nim, nazywa się Tapeta. Ja tam śpiewam: „Rodzę dzieci, ty snujesz po domu się”, a on tam w tych laczkach tak stanął i mówi: „No i znowu masz jakiś problem”. Rozumiesz, na moją krwawicę, na mój artyzm, na tę sztukę, na to rozdzielanie tego zielonego włosa na czworo, a on stoi: „Kupić Domestos?”. Ja: „Ssssss… sam se kup” i powstaje piosenka - opowiadała na kanapie u Wojewódzkiego artystka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Intymne szczegóły z życia piosenkarki

Mało kto się tego spodziewał, ale wokalistka zdecydowała się powiedzieć także o sferze seksualnej swojego życia. To, co zdradziła, było bardzo humorystyczne i rozbawiło obecną w studiu publiczność.

- Nie wiem, czy kobiety tak mają, że w tych pierwszych początkach mężczyzna ci pisze: „Tęsknię, oddycham twoim oddechem”, jakieś takie pierdoły, a potem jest: „Kupić kurczaka?”. Ja miałam kiedyś taką sytuację – tak się odwaliłam w coś takiego i piszę: „Przyjedź”, a on: „Kupić schabowe po drodze?”. Ku**a, rozumiesz, on po drodze stwierdził, że po wszystkim jeszcze będę robić kotlety - mówiła gwiazda.

Mimo dużych nieporozumień gwiazda kocha swojego męża i stanowi wraz z nim szczęśliwą rodzinę.

- Ja tak gadam, gadam, ale jesteśmy, trwamy, mamy troje dzieci. On wiedział zresztą, z kim ma do czynienia, więc niech teraz nie ma do mnie żadnych pretensji - zwieńczyła wątek swojego męża piosenkarka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Roksana Węgiel pokazała BARDZO odważne zdjęcie i fani zdębieli. Nikt nie spodziewał się tego po 14-letniej piosenkarce. Jej rodzice nie będą zadowoleni!
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. Ekspert TVP właśnie potwierdził najgorszą wizję Jackowskiego. Chodzi o "ekstremalne zjawiska pogodowe"
  4. Styliści złapali się za głowy. Tak teraz wygląda 14-letnia Roksana Węgiel, ciężko uwierzyć własnym oczom
  5. Mieszkaniec przypadkiem wszystko nagrał. Przełomowy odzew na apel policji ws. zaginionego Dawida
  6. Wszyscy pokochali go za dziecięcą rolę w "Ranczo". Po latach jest takim amantem, że niejedna miłośniczka serialu może stracić dla niego głowę
  7. Polski gwiazdor ciężko raniony nożem, w stanie krytycznym trafił do szpitala. Porażające informacje Polsatu  
     

źródło: Player.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News