Agnieszka Chylińska bardzo rzadko mówi o mężu i dzieciach. Prawda o jej rodzinie może zaskoczyć wielu

Agnieszka Chylińska bardzo rzadko mówi o mężu i dzieciach. Prawda o jej rodzinie może zaskoczyć wielu Źródło: instagram/agnieszka.chylinska/

Agnieszka Chylińska od początku swojej kariery stara się oddzielać życie prywatne od zawodowego. Choć czasem w swoich wypowiedziach wspomni o najbliższych, trzyma się jasno wyznaczonej granicy i nie zdradza żadnych szczegółów. Teraz jednak niespodziewanie cała prawda wyszła na jaw.

Agnieszka Chylińska dokładnie wie, jak wiele o swojej rodzinie może powiedzieć w mediach, a co zdecydowanie powinna zachować dla siebie. Obserwując jej poczynania nie trudno zauważyć, że znaczną większość piosenkarka zachowuje w tajemnicy. Co więcej Agnieszka dba nie tylko o anonimowość dzieci, ale również i męża, z którym raczej stroni od publicznych wyjść. Mimo że wokalistka trzyma te dwa światy z daleka od siebie, prawda na temat jej rodziny ujrzała światło dzienne. 

Agnieszka Chylińska rozwodzi się z mężem? 

Swego czasu głośno było na temat małżeństwa wokalistki, a dokładniej rzekomego jego rozpadu. Mówiono wówczas, że ponoć para przechodziła poważny kryzys, a Agnieszka opisała wszystko na swojej najnowszej płycie, którą akurat w tamtym czasie wydała. Sama artystka nie odnosiła się do plotek, nie potwierdzając ich, ani nie negując. Mimo to pojawiało się w tej sprawie coraz więcej doniesień, między innymi o tym, że jej mąż, gdy zdał sobie sprawę z powagi sytuacji, postanowił ratować małżeństwo. 

Mniej więcej w tym samym czasie Chylińska zagościła na kanapie w programie "Kuba Wojewódzki". Dla nikogo nie było zaskoczeniem, że prowadzący wprost zapytał swoją koleżankę o sprawy prywatne. Agnieszka wypowiedziała się w tej kwestii, jednak nie byłaby sobą, gdyby nie zrobiła tego w żartobliwy sposób. 

- Nigdy z Markiem nie eksponowaliśmy swojego życia i czasami żartujemy sobie, że ja się z nim rozwiodłam, ale na tej płycie - powiedziała. 

Można uznać, że to właśnie w ten sposób wokalistka zaznaczyła, iż utwory nie mają nic wspólnego z jej prywatnymi wydarzeniami. Jednoznacznie nie dementowała również plotek na temat kryzysu, zatem można uznać, że takowy rzeczywiście był. Te informacje zaskoczyły wielu jej fanów, którzy liczyli, że piosenkarka w przypływie szczerości zgodzi się powiedzieć nieco więcej. Niestety kolejny raz wykazała się odpowiedzialnością i dbaniem o dobro swoich bliskich. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ  

Kim jest mąż wokalistki? 

Jak możemy się dowiedzieć z mediów, wybrankiem serca jest Marek Cygan, będący na co dzień grafikiem komputerowym. Wykonujący większość pracy z domu mężczyzna w dużej mierze zajmuje się także dziećmi. Sporym zaskoczeniem może być fakt, że mężczyzna ma romskie korzenie. Wokalistka przyznała, że jej mąż ma niezwykle stabilny charakter, co korzystnie wpływa na ich związek. Wraz z Markiem stara się prowadzić normalne życie i zapewnić pociechom jak najwięcej miłości. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Ujawniono SEKRET Joanny Liszowskiej. Miała ROMANS z 16 lat starszym aktorem. Znacie go ze "Świata wg Kiepskich"
  3. Agnieszka Chylińska bardzo rzadko mówi o mężu i dzieciach. Prawda o jej rodzinie może zaskoczyć wielu
  4. Wstrząsające słowa córki Wodeckiego 2 lata po jego śmierci. Dopiero teraz ujawniła prawdę o jego życiu w mediach
  5. Przerwała swój udział w "Tańcu z gwiazdami", bo miała raka. Teraz do sieci trafiły jej zdjęcia, które zwalają z nóg
  6. Ta wiedza o Kaczyńskiej była bardzo długo utajniona. Nikt o tym nie wiedział za prezydentury Lecha Kaczyńskiego

Źródło: plotek 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu