Oczy wszystkich były zwrócone na nią. Agnieszka Chylińska zaskoczyła dziwaczną stylizacją (FOTO)

Oczy wszystkich były zwrócone na nią. Agnieszka Chylińska zaskoczyła dziwaczną stylizacją (FOTO) Źródło: youtube.com/tvn

Agnieszka Chylińska po raz kolejny zaskakuje. Gwiazda telewizji TVN, która jest w trakcie castingu do najnowszej edycji "Mam Talent", zaskoczyła występujących przed nią artystów zupełnie nową stylizacją. Tak nagłej zmiany w wyglądzie kontrowersyjnej artystki nie mógł się spodziewać nikt,

Agnieszka Chylińska powaliła swoich fanów. Artystka, które bierze właśnie udział w sesji nagraniowej programu "Mam Talent" postanowiła zadziwić występujących przed nią uczestników programu zupełnie nową stylizacją. Chylińska, która do tej pory pokazywała rockowe oblicze, a także eksperymentowała ze swoimi fryzurami będzie wyglądać w nowej edycji show zupełnie inaczej.

Agnieszka Chylińska zadziwi fanów. Gwiazda będzie wyglądać jak nigdy wcześniej

Ostatnimi czasy, gwiazda telewizji TVN zszokowała widzów swoją wielką przemianą w postaci starty kilku kilogramów. Niektórzy martwili się, że zachorowała na anoreksję, ponieważ jej wygląd - z muskularnej i pełnej kształtu rockowej buntowniczki zaczął przypominać lalkę Barbie. Temat próbował być podejmowany przez media, a osobą pytającą Chylińską o jej przemianę był m.in. Jarosław Kuźniar, który bardzo zdenerwował artystkę, pytając o jej przemianę.

- Dlaczego ty jesteś taką chudziną, powiedz mi… - pytał Kuźniar.

– A co ciebie to obchodzi? Lubisz grube trąby to jest to twój problem - ripostowała Chylińska.

– Bo to mnie zaczyna odrobinę martwić - stwierdził dziennikarz.

– Nie martw się o mnie, jest wszystko dobrze. Jest wszystko dobrze - uspokajała artystka.

Oprócz zmian wagi, przyszły zmiany stylu. Artystka zaczęła zakrywać swoje liczne tatuaże i prezentowała się w bardziej eleganckiej formie. Teraz, przy najbliższej edycji "Mam Talent" dojdzie do kolejnej zmiany wizerunkowej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chylińska zmienia się po raz kolejny

Artystka, na ostatnim castingu do kolejnej edycji show w Warszawie, pojawiła się w płaszczu w kolorze wiśni, spod którego wyłaniał się jednolity kombinezon i długi szal. Jak widać, Agnieszka Chylińska nie przestaje szukać swojej drogi i zamierza dalej zaskakiwać fanów nieustającymi przemianami wizerunku.

Piosenkarka, która wielokrotnie była pytana o to, czemu tak często zmienia wizerunek, nie chciała odpowiadać, zasłaniając się prywatnością. Czy w trakcie tej edycji "Mam Talent" będziemy podziwiać Chylińską w bardziej nowoczesnych, ale jednak eleganckim stylu, czy piosenkarska zdecyduje się do powrotu do rockowych korzeni? Odpowiedź na to pytanie poznamy już na jesieni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Roksana Węgiel uraziła Edytę Górniak? 14-latka wywołała kolejną medialną burzę
  4. Już niedługo Biedronki w całej Polsce zostaną zamknięte. Powód szokuje
  5. Straszliwy nowotwór zabił dziecko. Ojca ścięło z nóg, gdy zdjął lustro sprzątając pokój córeczki
  6. Wszyscy patrzyli tylko na jej wielkie majtki. Kasia Cichopek zaliczyła mega wpadkę (FOTO)

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News