Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo

Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo Źródło: Facebook.com/Mam talent TVN

Agnieszka Chylińska słynie ze swojego ciętego języka i niegrzecznego poczucia humoru. Jej komentarze zazwyczaj wywołują śmiech publiczności, tym razem jednak użyła niespotykanej riposty. Uczestnicy zapamiętają ją na długo.

Agnieszka Chylińska zdecydowanie wyróżnia się nie tylko awangardowym stylem, ale też ostrymi komentarzami. Piosenkarka lubi zawstydzać uczestników "Mam talent" swoimi dwuznacznymi uwagami, a nie raz jej krytyka wywołuje uśmiech na twarzach widzów. W ostatnim odcinku pokazała, że wystarczą jej zaledwie trzy słowa, by wbić szpilę osobom na castingu.

W "Mam talent" nie brakuje dziwnych osób

Program "Mam talent" na całym świecie charakteryzuje się tym, że każdy może w nim pokazać, co potrafi. Wokaliści i tancerze pojawiają się na każdym castingu, jednak uwagę widzów przyciągają te bardziej niecodzienne umiejętności. Malowanie piaskiem, granie na grzebieniu, pokaz tresury kotów czy brzuchomówstwo są o wiele rzadziej spotykane, ale też nie one wzbudzają najwięcej emocji.

Szczególną sympatią widzów cieszą śmiałkowie, którzy prezentują wyjątkowo zabawne występy. Do jednych z nich można zaliczyć uczestników najnowszej edycji polskiego show. Trzech mężczyzn w wieku od 38 do 45 lat z Cyrku Partolini postanowiło rozbawić publiczność do łez swoją choreografią. Przebrali się za różowe flamingi: założyli fioletowe rajstopy, pierzaste różowe spódniczki, a w pasie mieli pontony w kształcie wspomnianych ptaków. Resztę tułowia ukryli pod czarną odzieżą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Chylińska skomentowała występ w 3 słowach

Parodia baletu raczej nie przypadła gustu jurorom tak bardzo, jak by tego chcieli tancerze. Agustin Egurrola użył nawet czerwonego przycisku twierdząc, że "to go lekko przerosło". Z kolei Małgorzata Foremniak była zachwycona i zdecydowała się powiedzieć "tak". Największe wrażenie zrobił jednak komentarz Agnieszki Chylińskiej, która zripostowała showmenów w trzech prostych słowach.

- Fuksja na jądrach - powiedziała.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka chciała zrobić mamie niespodziankę. Gdy otwierała drzwi, usłyszała głośny huk i upadła na ziemię
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

Z pewnością panowie z Cyrku Partolini nie spodziewali się tak dosadnej oceny. Można zakładać, że zapamiętają te słowa na długo, a może nawet wykorzystają je na swoją korzyść, pokazali w końcu, że mają sporo dystansu do siebie. Ostatecznie piosenkarka także była przychylna mężczyznom, a trio przeszło do kolejnego etapu.

Facebook.com/Mam talent TVN

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Zakonnica napisała "list od diabła". Naukowcy po 400 latach w końcu go rozszyfrowali, jego treść mrozi krew w żyłach
  3. Na scenę "The Voice of Poland" wyszła 17-latka. Wystarczyła chwila, Michał Szpak był jak zahipnotyzowany
  4. Benedykt XVI dostał wylewu i jest z nim źle? Rzecznik Watykanu wydał specjalne oświadczenie
  5. Elżbieta Jaworowicz od 35 lat prowadzi "Sprawę dla reportera". Dopiero teraz ujawniono prawdę o programie

Źródło: TVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News