Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Oczy wychodzą z orbit, tak tajemniczym jest mężczyzną

Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Oczy wychodzą z orbit, tak tajemniczym jest mężczyzną Źródło: Instagram/Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska jest bardzo ekspresyjna na scenie i słynie ze szczerych ekshibicjonistycznych tekstów. Jeżeli chodzi o swoje życie rodzinne, gwiazda bardzo chroni swoją prywatność. Bardzo niewiele mówi o swoim mężu podczas wywiadów i prawie nigdy się z nim nie pojawia publicznie.

Agnieszka Chylińska jest wielką gwiazdą estrady w Polsce. Słynie z tego, że na scenie daje z siebie wszystko i swoich niezwykle szczerych piosenkach obnaża się emocjonalnie przed publicznością, śpiewając o intymnych i trudnych tematach. Jeżeli chodzi o swoje życie prywatne, gwiazda nie jest już taka wylewna. Ewidentnie woli oddzielać swoje życie prywatne o kariery. Bardzo niewiele mówi o swojej rodzinie, a o jej mężu znane są jedynie szczątkowe informacje. 

Agnieszka Chylińska chroni swoją prywatność

Agnieszka Chylińska znana jest z tego, że chroni swoją prywatność i nie dopuszcza dziennikarzy do swojej rodziny. Przez długie lata była postrzegana jako skandalistka, teraz wydaje się, że udało jej się ustatkować i prowadzić spokojne, szczęśliwe życie u boku ukochanego. 

Powszechnie wiadomo, że artystka ma męża. Natomiast informacje dotyczące tożsamości tego mężczyzny są tajne i nikt, poza bliskimi osobami z otoczenia wokalistki, tak naprawdę nie wie kim jest jej partner. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tajemniczy mąż Agnieszki Chylińskiej

Tajemniczy Marek, bo takie imię nosi mąż Agnieszki Chylińskiej, pozostaje w cieniu swojej partnerki. Para poznała się po rozwodzie wokalistki z pierwszym mężem Krzysztofem Krysiakiem. Mają 3 dzieci: Ryszarda, Esterę i Krystynę. Nie ma on nic wspólnego z branżą muzyczną ani rozrywkową. Jest z wykształcenia informatykiem, a na co dzień zajmuje się grafiką komputerową. 

Wiadomo również, że Marek ma pochodzenie romskie, przez co niektóre media nadają mu pseudonim Cygan. Agnieszka Chylińska wydaje się być osobą, która woli rozdzielić swoje życie zawodowe od prywatnego i nie chce, żeby jej popularność miała wpływ na jej dzieci i męża. Gwiazda nie za często pojawia się na imprezach branżowych, ale kiedy to robi, to nie towarzyszy jej maż. Marek, mimo że jest partnerem jednej z największych gwiazd polskiej sceny, pozostaje postacią niezwykle tajemniczą. Wygląda na to, że odpowiada mu ta rola i nie za bardzo ma chęć zmieniać stan rzeczy. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. Rydzyk chwycił za telefon i zadzwonił do USA. Ogromne zamieszanie i wstyd na cały świat
  4. Opadły nam szczęki. Anna Lewandowska tak naprawdę ma cellulit, do sieci trafiło zdjęcie
  5. 24-letnia kobieta poszła do lekarza z bólem brzucha. Kiedy lekarz powiedział jej, co jest przyczyną osłupiała
  6. Rodzina jechała na wakacje nad polskim morzem. Dwie osoby nie żyją, ogromna tragedia

Źródło: Party 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News