Agnieszka Chylińska powiedziała kilka szczerych słów
YouTube / TVN Talent Show
Monika Majko - 5 Stycznia 2020

Agnieszka Chylińska brutalnie szczerze o uczestnikach Mam Talent i ich umiejętnościach. Musiało zaboleć zwłaszcza finalistki

Agnieszka Chylińska od lat zasiada w jury "Mam Talent". Szczera wokalistka powiedziała kilka słów o uczestnikach programu.

Agnieszka Chylińska znana jest ze swoich szczerych do bólu wypowiedzi. Wokalistka powiedziała kilka ostrych słów o uczestnikach "Mam Talent". Jurorka programu brutalnie skomentowała utalentowane osoby, które według niej zupełnie zmarnowały swoją szansę na sukces.

Agnieszka Chylińska ostro o uczestnikach "Mam Talent"

W jury programu "Mam Talent" Chylińska zasiada od pierwszej edycji. Każdy uczestnik, który pokazał swoje umiejętności na scenie, musiał się liczyć z bezkompromisową oceną popularnej wokalistki. Po latach kobieta postanowiła powiedzieć kilka słów o osobach, które według niej zupełnie nie wykorzystały swoich talentów.

Sanatorium miłościAbsolutna petarda w "Sanatorium miłości". Wygląda zjawiskowo, od razu skradła serca wszystkichCzytaj dalej

Z ust Agnieszki Chylińskiej padło kilka gorzkich słów m.in. w kierunku Pauliny Lendy, finalistki pierwszej edycji programu. Młoda wokalistka miała zaledwie 15 lat, kiedy pokazała swoje umiejętności na scenie "Mam Talent". Jury było zachwycone, a widzowie wróżyli nastolatce wielką karierę.

- Absolutnie zmarnowany talent, ona nie wiedziała w studio co, ona nie wie nic [...]. Ale ja ciągle w nią wierzę, ja czekam cały czas na Paulinę - powiedziała Agnieszka Chylińska.

Agnieszka Chylińska nie szczędziła gorzkich słów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Studniówka i wpadki młodych dziewczynGdzie byli rodzice? Sukienki na studniówkę tych dziewczyn zrobiły z nich pośmiewisko na całą szkołęCzytaj dalej

Artystka przyznała, że w przypadku Pauliny Lendy, przeszkodą mógł być jej młody wiek. Dużo mniej zrozumienia ma wobec innej finalistki programu, Sabiny Jeszki, która w trzeciej edycji zajęła wysokie, piąte miejsce.

- Sabina, to jest Twój moment, jesteś gotowa na sukces. Śpiewasz z taką swobodą, że mam ciary na całym ciele. Jesteś wielka - powiedziała Chylińska tuż po występie Jeszki.

Dzisiaj grzeje:

1. Nowy Rok zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje uwielbiany aktor

2. Wielu Polaków w żałobie. Maria Skrzypek nie żyje

Jurorka wyznała, że jest okropnie zawiedziona tym, że wybitna uczestniczka nie skorzystała z szansy, jaką dostała od losu.

- Sabina miała być polską Whitney Huston. Jeśli można się dorobić godła "Mam Talent", to ona miała być właśnie taką ikoną. No nie udało się, za talentem nie poszła głowa i nie poszedł zdrowy rozsądek. Okazało się, że ona w ogóle nie wie, czego chce. Ogromy zawód, ogromny - wyznała Agnieszka Chylińska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Edward Dymek był jedną z największych dziecięcych gwiazd PRL. Niestety w dorosłym życiu zmagał się z silnym uzależnieniem
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Wstrząsająca wiadomość dla wszystkich widzów TVP. Uwielbiany aktor zostanie zastąpiony przez młodszego kolegę
  4. W kościele znaleźli porzuconego psa. Obok niego był liścik, treść nie mieści się w głowie
  5. Rozwód Agaty Kuleszy jest drogą przez mękę. Niewiarygodne, co wyprawia mąż, musiała interweniować policja

Pierogi z przepisu Karola OkrasyOkrasa zdradza sekret idealnego ciasta na pierogi. Jeden krok jest kluczowy, dzięki niemu nigdy się nie rozpadnąCzytaj dalej

źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News