Agnieszka Chylińska pokazała matkę. Prawda o ich relacji wyciska łzy z oczu

Agnieszka Chylińska pokazała matkę. Prawda o ich relacji wyciska łzy z oczu Źródło: instagram.com agnieszka.chylinska

Agnieszka Chylińska zaskoczyła obserwatorów, pokazując swoją mamę. W sieci momentalnie aż zawrzało. Sympatycy nie mogą powstrzymać łez, słuchając informacji dotyczących łączącej je relacji.

Agnieszka Chylińska przyzwyczaiła fanów do tego, że bacznie strzeże swojego życia prywatnego. W mediach nie pokazuje dzieci, męża, rodziny czy nawet przyjaciół, jeżeli nie należą oni do świata show-biznesu. Każde odniesienie do osobistych spraw lub bliskich jest więc dla sympatyków ogromnym zaskoczeniem. Ostatnio wszystkim aż opadły szczęki, gdy artystka pokazała swoją mamę. Ich trudne relacje nie są tajemnicą. 

Agnieszka Chylińska pokazała się z mamą. Nie żyły w najlepszych stosunkach

Gwiazda TVN-u najwyraźniej odczuła brak wakacji, bo na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z lat dziecięcych prosto z plaży. Krótko, ale nostalgicznie opisała fotografię. 

- Kiedyś to były wakacje na wypasie - napisała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co jednak najbardziej zwróciło uwagę obserwatorów to fakt, że do zdjęcia Agnieszka pozowała z mamą. Wokalistka bowiem nigdy nie pokazuje swoich bliskich. Nikt nie przypuszczał też, że gdy artystka zdecyduje się kogoś publicznie zaprezentować, będzie to jej mama, z którą nie żyła w najlepszych stosunkach. Chylińskiej kilkukrotnie zdarzyło się opowiedzieć o życiu prywatnym i problemach z dawnych lat. W jednym z wywiadów, który przytacza Jastrząb Post, przyznała, że rodzice nie akceptowali jej decyzji o zostaniu gwiazdą. 

- Dostałam od rodziców wilczy bilet na odchodne. Wedle matki byłam artystką ze spalonego teatru, a wedle ojca wielkim rozczarowaniem - mówiła swego czasu. 

Z kolei w rozmowie z Edwardem Miszczakiem przyznała, że nawet po latach i osiągnięciu wielkiego sukcesu nie usłyszała od rodziców słów wsparcia, których zawsze potrzebowała, choć z każdym kolejnym osiągnięciem stara się im udowodnić, że obrała dobrą ścieżkę. 

Dzisiaj grzeje: 1. MZ z samego rana opublikowało wstrząsające nagranie. Wielu Polaków może złapać się za głowy

2. Tragiczna wiadomość obiegła media. 13-latek zginął na oczach swojej rodziny

- Wszystkie trofea i płyty, które dostaję, przynoszę mojej mamie. […] Cały czas udowadniam: warto mnie kochać, mamo. Warto mi zaufać, mamo. Ale jak tylko coś pójdzie nie tak, jest to samo: a widzisz, można było tę maturę zrobić. Wszystkie platyny ze ścian spadają, bo ta znowu ma wątpliwość - mówiła niegdyś Agnieszka Chylińska cytowana przez Jastrząb Post. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prosty sposób na odstraszenie much z domu. Wystarczy wymieszać ze sobą dwa składniki
  2. Potworny nokaut na gali boksu. Nieprzytomny zawodnik aż wypadł za liny (WIDEO)
  3. Pan młody podczas ślubu nagle wybiegł z kościoła. Kilka sekund później prawda wyszła na jaw, goście nie mogli uwierzyć
  4. Maryla Rodowicz potwierdza smutne wieści. Dramatyczna sytuacja gwiazdy
  5. Michał Wiśniewski przekazał radosną nowinę. Fani ślą gratulacje, nikt się nie spodziewał
  6. Małgorzata Trzaskowska przekazała przełomową decyzję. Będzie ciosem dla Agaty Dudy?

Źródło: Instagram 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News