Ujawnione tajemnice Chylińskiej rozdzierają serce. Niepojęty sekret dot. męża gwiazdy polskiej sceny muzycznej jest nadal pilnie strzeżony

Ujawnione tajemnice Chylińskiej rozdzierają serce. Niepojęty sekret dot. męża gwiazdy polskiej sceny muzycznej jest nadal pilnie strzeżony Źródło: YouTube / Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska to jedna z najpilniej strzeżonych gwiazd show biznesu. Bardzo niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym. Niedawno udzieliła bardzo szczerego wywiadu, który odkrył trochę kulisy jej życia.

Agnieszka Chylińska nie żyje jak większość gwiazd. Ukrywa swoją prywatność, a szczegóły z jej życia zna tylko bardzo wąska grupa znajomych. Niedawno udzieliła bardzo szczerego wywiadu, który rozdziera serce. Przyznaje, że ma problemy z relacjami. 

Agnieszka Chylińska opowiedziała o bolesnych wspomnieniach w szczerym wywiadzie 

W wywiadzie, jaki udzieliła w trakcie promocji poprzedniej płyty "Pink Punk" Chylińska przyznała, że bardzo ciężko jej było na początku kariery. To, co się wtedy działo, ma bezpośredni wpływ na to, jaką osobą jest teraz. 

- Pierwsze depresje, załamania, próby samobójcze to były pierwsze lata O.N.A. Zostałam rozjechana w wieku 18 lat przez bardzo dojrzałego faceta, który potraktował mnie jak gówno. Jak był rock’n’roll i działy się różne rzeczy, to zawsze chciałam być najlepszą we wszystkim, byciu złą, najbardziej wyuzdaną, byciu najbardziej zachlaną - powiedziała w poruszającym wywiadzie.

Jej życie prywatne owiane jest wielką tajemnica. Gwiazda ma męża i trójkę dzieci Ryszarda, Esterę i Krystynę. Nie porusza tematu swojej rodziny, a jeśli już któryś z dziennikarzy wymusi na niej zwierzenie, są to odpowiedzi bardzo lakoniczne. Do tej pory nie wiadomo nawet, ile lat ma mąż piosenkarki. Paparazzi złapali ich razem na zdjęciu tylko raz, tuż po narodzinach ich syna.

– Oni nie żyją jak typowe gwiazdy. Nie ma ich na Instagramie, nie chodzą do modnych restauracji. Za to chętnie oglądają mecze polskiej ligi na stadionach – powiedział ich znajomy w rozmowie z "Party".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Agnieszka Chylińska przyznaje, że jej życie nie jest spokojne

W jednym z wywiadów Chylińska wyznała jednak, że w jej małżeństwie nastał kryzys, a jej życie nie jest tak spokojne, jak mogłoby się wydawać. Później przyznała również, że ma problemy z utrzymaniem bliskich relacji.

- Oddałam kiedyś całe serce komuś, kto zrobił z tego tatar. I dlatego mam dziś problem z zaufaniem, z otworzeniem się i z tym, żeby na hasło "kocham cię" zareagować dobrze. Jak się pojawia bliskość, to mnie już nie ma... - przyznała.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie

2. Joanna Krupa urodziła, do sieci trafiło zdjęcie z porodówki. Złapiecie się za głowy, jak nazwała dziecko

Problemy rodzinne potwierdziła bardzo dosadną wypowiedzią. Jej słowa rozdzierają serca fanów, którzy bardzo martwią się o swoją ulubienicę.

- Demony przylazły i rozszarpały mi wszystko. Wszystko zjeb*łam - wyznała wokalistka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakaz handlu w niedziele będzie ZŁAGODZONY. Skorzystają dwie grupy społeczne
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  4. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  5. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

źródło: Party

Następny artykuł