Ostatnie słowa Woźniaka-Staraka o żonie. Mamy zmiażdżone serca

Ostatnie słowa Woźniaka-Staraka o żonie. Mamy zmiażdżone serca Źródło: Screen/ YouTube/ Uwaga! TVN

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa żałobę po tragicznie zmarłym mężu. Ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało znalezione wczoraj w jeziorze Kisajno. Para lada dzień obchodziłaby 3. rocznicę ślubu. Ten związek był bardzo szczęśliwy, wskazują na to jedne z ostatnich słów męża o żonie.

Agnieszka Woźniak-Starak dowiedziała się wczoraj o śmierci swojego męża, Piotra. Słynnego producenta filmowego poszukiwano od niedzielnego poranka. W czwartek żona i bliscy milionera usłyszeli tragiczne wiadomości. Kobieta mocno przeżywa tę sytuację, para szykowała się bowiem do uczczenia trzeciej rocznicy ślubu.

Agnieszka Woźniak-Starak w żałobie. To było szczęśliwe małżeństwo

Słynna dziennikarka związana z TVN i znany producent filmowy, jeden z najbogatszych Polaków, tworzyli jedną z najbardziej uwielbianych par polskiego show biznesu. Poznali się w 2014 roku w domu Piotra w Konstancinie, a według mediów, ona wcale nie była przekonana do spotkania. Pojechała jednak i tak zaczął się ten piękny związek. Powiedzieli sobie "tak" w 2016 roku podczas ceremonii ślubnej w Wenecji.

27 sierpnia para obchodziłaby 3. rocznicę ślubu. Planowali świętować tę datę podczas wspólnego wyjazdu do Włoch. Tragedia zniweczyła te plany. Teraz Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa trudne chwile - tym cięższe, że tworzyła z mężem wyjątkowo szczęśliwą parę. Potwierdzają to słowa, które powiedział niedawno zmarły milioner o swojej ukochanej.

Piotr Woźniak-Starak o swojej żonie. "Mówią o nas stare dusze"

Piotr Woźniak-Starak w pięknych słowach opowiadał o swojej żonie w materiale, który telewizja TVN nakręciła o Agnieszce. Z tych zdań czuć wielką miłość, jaką mężczyzna darzył swoją ukochaną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Z Agnieszką miłość od pierwszego wejrzenia? To jest coś nawet głębszego, bo mówią o nas stare dusze. Mamy coś takiego, że bardzo dobrze się rozumiemy. Agnieszka to nie tylko uroda. To, co ona ma, to jest to, co ja mam. Jest trochę takim wolnym duchem - mówił Piotr Woźniak-Starak w programie "Uwaga! TVN".

Woźniak-Starak wyznał też, co najbardziej podoba mu się w jego żonie.

Dzisiaj grzeje: 1. Pogrzeb Dawida Kosteckiego. Zachowanie jego najmłodszego syna rozrywa serce
2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

- Ujęła mnie tym, że wiedziałem, że będzie moją partnerką. Nie znam drugiej takiej osoby jak moja żona. Nawet w sposobie bycia. Ona bardzo dużo czyta, a z drugiej strony potrafi być kompletnym wariatem i mieć fantazję, że jest weekend, i ona musi teraz jechać na Mazury, i wsiąść na konia, i to jest coś, co robi ten efekt wow - zdradził zmarły producent.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomo, gdzie Piotr Woźniak-Starak chciał zabrać swoją żonę za 3 dni. Nie zdążył. To było ich wyjątkowe miejsce
  2. Józef Oleksy wyjawił straszliwe informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. To się aż nie mieści w głowie
  3. Tata przez 13 lat odwiedzał miejsce, w którym umarł jego syn. Pewnego dnia znalazł tam wiadomość i płakał przez godzinę
  4. Mąż zadzwonił ze sklepu, ile kupić wody, odpowiedziała 12. Jak zobaczysz z czym wrócił popłaczesz się ze śmiechu
  5. Andrzej po 3 latach zamieszkał z dziewczyną. Poznał jej nawyki i teraz brzydzi się z nią nawet spać

Źródło: Chillzet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News