Kompromitująca wpadka geograficzna Agnieszki Szulim. Reakcja gwiazdy na wytknięcie błędu żenuje

Kompromitująca wpadka geograficzna Agnieszki Szulim. Reakcja gwiazdy na wytknięcie błędu żenuje Źródło: Facebook/Filip Chajzer

Agnieszka Szulim nie zabłysnęła ostatnio swoją wiedzą geograficzną. Prezenterka popełniła kompromitujący błąd, który nie powinien się zdarzyć poważnej dziennikarce. Celebrytka zareagowała również żenująco na krytykę związaną z tym incydentem.

Agnieszka Szulim jest powszechnie szanowaną prezenterką, która zwykle wykonuje swoją pracę rzetelnie i profesjonalnie. Niestety ostatnio zdarzyła jej się kompromitująca wpadka. Celebrytka popełniła błąd związany z geografią świata. Gdy gwiazdor wytknął jej błąd, dziennikarka zareagowała w wyjątkowo żenujący sposób.  

Agnieszka Szulim popełniła dziecinny błąd 

Agnieszka Szulim na długo zapamięta prowadzenie muzycznego festiwalu w Sopocie Top of the Top. Popełniła tam dziecinny, geograficzny błąd, który być może zaważy na jej przyszłej karierze. Takie wpadki zdecydowanie nie pasują bowiem do dziennikarskiego fachu. 

Współprowadzący całe wydarzenie, Filip Chajzer, w zabawny sposób usiłował rozładować atmosferę i wytknął koleżance błąd. Ona jednak nie zareagowała na jego krytykę z klasą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Geograficzna wpadka 

Agnieszka Szulim, jako dziennikarka, powinna doskonale znać zagadnienia z różnych dziedzin. Podczas Top of the Top Sopot Festival 2019 prezenterka nie zabłysnęła jednak swoją wypowiedzią. Na muzycznym wydarzeniu występował bowiem szwajcarski piosenkarz, Luca Hänni. Nie wiadomo dlaczego, ale prowadząca Szwajcarię zastąpiła Szwecją. Być może pomyłka wynikała ze stresu lub presji. Mogła być też po prostu skutkiem niewiedzy celebrytki. 

Filip Chajzer, który słynie z żartów i dystansu do siebie w zabawny sposób wytknął błąd swojej koleżance po fachu. 

- Podkreślamy, że wykonawca wróci samolotem do Zurychu, nie do Sztokholmu - rzucił w swoim stylu prezenter w celu rozładowania napięcia i zatuszowania pomyłki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła śmierć 12-latki zdruzgotała rodziców. Gdy znaleźli list od zmarłej córki nie mogli przestać płakać
2.Nawet 12 mln Polaków może wkrótce dostać niższe pensje, wszystko przez reformę rządu

Agnieszka Szulim nie odebrała jednak tego jako pomoc. Zareagowała na komentarz Chajzera oburzeniem i zdenerwowana powiedziała mu, że wcale nie musiał jej wytykać i wypominać pomyłki. Ta sytuacja dobitnie pokazała, że dziennikarce brakuje luzu i dystansu do siebie. Widzowie z pewnością wybaczyliby jej błąd i nie postałaby żadna afera, gdyby prezenterka zaśmiała się sama z siebie i dalej prowadziła wydarzenie z uśmiechem. Nie każdy jednak potrafi w ten sposób poradzić sobie z kompromitującą wpadką. 

 

  1.  Rodzinny dramat w domu Beaty Kozidrak. Artystka przeżywa trudne chwile, może zapomnieć o weselu
  2. Kompromitująca wpadka znienawidzonej gwiazdy TVN. Znów popisała się brakiem elementarnej wiedzy
  3. Wdarł się do jej sypialni, związał i podpalił. Straszna zbrodnia na matce trojga dzieci
  4. Były mąż Kaczyńskiej zdradził co prezes PiS naprawdę sądzi o opozycji. Nienajlepsze informacje
  5. Rodzice błagali w telewizji o pomoc w odnalezieniu córki. Po 6 latach na jaw wychodzi ich mroczny sekret

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu