Agnieszka uprawiała stosunek z nieznajomym. Rano powiedział jej tak bezczelne słowa, że aż ją wbiło w ziemię

Agnieszka uprawiała stosunek z nieznajomym. Rano powiedział jej tak bezczelne słowa, że aż ją wbiło w ziemię Źródło: Pikio.pl

Agnieszka została potraktowana przez poznanego na imprezie chłopaka w nadzwyczaj brutalny sposób. Mężczyzna zachował się w stosunku do niej chamsko, wywołując u niej na stałe poważną traumę. Swoją smutną historię dziewczyna opisała w krótkim liście. To, co partner powiedział jej po współżyciu, jest najgorszym koszmarem wszystkich kobiet.

Agnieszka jest zupełnie załamana, bowiem zgodziła się na seks z nowo poznanym na imprezie mężczyzną. Chłopak był sympatyczny i zdawał się mocno zaangażować w ich znajomość emocjonalnie. W ciągu kilku godzin zdobył serce oraz zaufanie dziewczyny, która zgodziła się pójść z nim do łóżka. To, co powiedział jej po seksie, było dla niej druzgocące, a przede wszystkim niezrozumiałe.

Agnieszka jest zdruzgotana. Myślała, że znalazła bratnią duszę, a jego interesował tylko seks

Mężczyzna, którego Agnieszka poznała w klubie, od początku był dla niej bardzo miły. Przystojny brunet, prawdziwy dżentelmen, a w dodatku elokwentny i lubiący mówić o uczuciach. To bardzo spodobało się Agnieszce, a spędzenie wieczoru u boku takiego towarzysza było jej marzeniem. Przez całą noc para dobrze się bawiła - tańczyli, śmiali się i pili razem alkohol. W końcu pojechali do jego mieszkania.

Choć mogli od razu uprawiać seks, to jednak przez długi czas jeszcze ze sobą rozmawiali - głównie o kobiecie i jej uczuciach. Dzięki temu Agnieszka czuła się coraz chętniejsza do tego, aby przespać się z nowo poznanym mężczyzną.

Wkrótce doszło między nimi do zbliżenia, które obojgu dało wiele satysfakcji. Agnieszka poczuła, że seks z nim był najlepszym zbliżeniem w jej życiu. Chciała, aby ta znajomość trwała jak najdłużej. Kobieta nie była pewna, ale uczucia podpowiadały jej, że jest coraz bardziej zauroczona. Widziała w chłopaku swój ideał. Po chwili jednak romantyczny czar prysł, a mężczyzna wypowiedział zdanie, które zupełnie zszokowało Agnieszkę i zbiło ją z tropu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

 - Dobra mała, spadaj stąd, bo chyba już dość tego leżenia. (...) Chyba nie myślałaś, że będę chciał coś od laski, która wskakuje do mojego łóżka po pięciu godzinach rozmowy. Jeżeli tak, to jesteś głupia i naiwna! - powiedział, co sprawiło, że stanęły jej łzy w oczach.

Dzisiaj grzeje: 1. 2-letni chłopiec chciał założyć sukienkę na ślub. Reakcja jego matki wprawia w osłupienie
2. Dowód osobisty. Nowe rozwiązanie nie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności jego wymiany

Agnieszka nie wie, co ma dalej ze sobą począć. Faktycznie czuje się teraz naiwna i głupia, że podążyła za emocjami i tak szybko zaufała nieznajomemu. Obiecała sobie, że już nigdy nie popełni więcej tak strasznego błędu, którego konsekwencje emocjonalne musi znosić do dzisiaj. Przestrzega też inne panie, aby nigdy nie szły z nikim do łóżka na pierwszym spotkaniu. Może je czekać ogromne rozczarowanie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia Martyny Wojciechowskiej. NIE ŻYJE najbliższa jej osoba: "Nie mogę zrozumieć, dlaczego Rafał nie żyje"
  2. Karol Strasburger wziął ŚLUB! Do końca trzymał to w tajemnicy, jego żona jest 37 lat młodsza
  3. Nareszcie! Agnieszka Kaczorowska wyjawiła najbardziej skrywaną tajemnicę. Poznaliśmy imię jej córki
  4. 6-miesięcznie dziecko zmarło, mama zapadła w śpiączce. Dramat w warszawskim parku w końcu doczeka się rozstrzygnięcia
  5. Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza

Źródło: Popularne

Następny artykuł