Rodzina jest wstrząśnięta i błaga o pomoc. Zaginęła Agnieszka

Rodzina jest wstrząśnięta i błaga o pomoc. Zaginęła Agnieszka Źródło: Arch. podkarpackiej policji

Agnieszka Madoń z Rzeszowa zaginęła i nie ma z nią żadnego kontaktu. Rodzina jest zrozpaczona i prosi o pomoc w mediach społecznościowych. Policja rozpoczęła poszukiwania kobiety.

Zaginęła Agnieszka Madoń z Podkarpacia. Kobieta wyszła ze swojego domu we wtorek i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Bliscy kobiety są wstrząśnięci i błagają o pomoc w odnalezieniu 42-latki. Nadal wierzą, że ta wróci do domu cała i zdrowa, jednak czas gra kluczową rolę. 

Agnieszka Madoń zaginęła we wtorek

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie w dalszym ciągu poszukują 42-letniej Agnieszki Madoń z Rzeszowa. We wtorkowe popołudnie 1 października kobieta opuściła miejsce swojego zamieszkania i do tej pory do niego nie wróciła. Rodzina jest przerażona, bowiem nie może nawiązać z nią żadnego kontaktu. 

Opublikowano portret pamięciowy zaginionej oraz podano szczegóły dotyczące jej wyglądu. 42-latka ma około 165 cm wzrostu i jest średniej budowy ciała. Posiada długie włosy do ramion w jasnorudym odcieniu, które często związuje w kucyk. Agnieszka ma oczy koloru piwnego, uszy średnie, przylegające i prosty nos. Nie miała żadnych znaków szczególnych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W dniu zaginięcia kobieta była ubrana w pikowaną kurtkę do pasa ciemnego koloru. Do tego miała niebieskie jeansy i ciemne sportowe buty. Posiadała również przy sobie czerwoną torebkę. Nie wiadomo gdzie i dokąd oddaliła się 42-latka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Sześcioletnia uczestniczka konkursów piękności została zamordowana. Jej ciało znaleziono w piwnicy. Sprawa mrozi krew w żyłach

2. Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

Wstrząśnięta rodzina oraz mundurowi zwracają się z prośbą do osób, które widziały zaginioną 42-latkę lub wiedzą gdzie przebywa Agnieszka Madoń o pilny kontakt z policją. Pomocna może być każda, nawet pozornie błaha informacja. Wiadomości można przekazać osobiście lub telefonicznie. W tej sprawie należy kontaktować się z wydziałem kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, tel. 17 858 3224, 17 858 3310 lub 112.

Arch. podkarpackiej policji

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Nie Biedronka i nie Lidl. Najtańszy supermarket w Polsce bije je na głowę
  2. Żona powiedziała, że wyjeżdża na weekend. Gdy mąż wrócił do domu, zemdlał. To, co zobaczył go przerosło
  3. Do sieci trafiło zdjęcie sześcioraczków, które wyciska łzy. Niezwykłe i wzruszające
  4. Michał Szpak odwrócił fotel i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewała bliska mu osoba
  5. Dzisiaj rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Wygląd jej grobu po 5 latach przyprawia o dreszcze

źródło: Wyborcza

Następny artykuł