Agnieszka wynajęła opiekunkę dla 79-letniej mamy. Staruszka znaleziona skatowana i cała w moczu

Agnieszka wynajęła opiekunkę dla 79-letniej mamy. Staruszka znaleziona skatowana i cała w moczu Źródło: fot. unsplash.com/Marcelo Leal

Pani Agnieszka wynajęła opiekunkę dla swojej schorowanej mamy, która do codziennego funkcjonowania potrzebuje pomocy innych. Nie przypuszczała, że w ten sposób skazuje seniorkę na prawdziwy koszmar.

Pani Agnieszka, chcąc zapewnić swojej 79-letniej mamie jak najlepszą opiekę, opłaciła specjalną opiekunkę, która miała przez 24 godziny doglądać seniorki. Mama pani Agnieszki cierpi na jednostronny niedowład ciała, przez co jest osobą niepełnosprawną i w wielu codziennych sytuacjach potrzebuje pomocy innych ludzi. Dodatkowo kobieta ma już swoje lata, przez co tym bardziej nie jest do końca samodzielna.

Niestety, kiedy przyszła jej opłacona już wcześniej opiekunka, życie staruszki zamieniło się w prawdziwe piekło. Nic nie dały prośby i błagania, a dodatkowo nieuczciwa 29-latka na koniec okradła mieszkanie 79-letniej pani Joanny.

Pani Agnieszka opłaciła dla swojej mamy opiekunkę

To potworne, jak niektórzy ludzie znęcają się nad innymi, tylko dlatego, że ci są od nich słabsi. Jeszcze gorzej jest, kiedy biorą za to pieniądze, a na koniec pozbawiają schorowanych osób niemalże wszystkiego, co miały. Niestety tak właśnie się stało w przypadku 79-letniej pani Joanny z Białegostoku, która padła ofiarą opiekunki, którą wynajęła jej córka.

29-letnia opiekunka jeszcze przed rozpoczęciem swojej pracy poprosiła o płatność z góry, tłumacząc się, że nie ma na opłacenie mieszkania. Kiedy przyszła do domu seniorki, zaczęła się nad nią potwornie znęcać, a w międzyczasie bawiła się w najlepsze wraz z dwoma nieznanymi jak na razie mężczyznami, z którymi piła alkohol.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Mama twierdzi, że opiekunka odwróciła ją do ściany i kazała spać. A sama piła alkohol z dwoma mężczyznami - mówiła Agnieszka, córka 89-letniej kobiety.

Kiedy pani Joanna zaczęła się uskarżać na ból w swojej niedowładnej ręce, została pobita przez opiekunkę, a także zraniona ostrym narzędziem. Co więcej, do tej pory pani Joanna potrafiła sama chodzić przy pomocy trójnogi, ale po wizycie 29-latki nie jest już do tego zdolna.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza już 7 miesięcy po pogrzebie. Niewiarygodne

2. Wysokie kary za parkowanie koło Biedronki. Klienci już powiadomili policję

79-lakta została odnaleziona skatowana i cała w moczu po całej nocy spędzonej w samotności i wypełnionej potwornym bólem. W tak potwornym stanie dostrzegła ją inna opiekunka, która przyszła zmienić 29-latkę. Kobieta natychmiast wezwała pogotowie oraz policję, ponieważ okazało się, że jej poprzedniczka okradła staruszkę. 29-latka po wszystkim zniknęła i nie odbiera telefonu. Teraz sprawą zajmują się funkcjonariusze z Komisariatu Policji I w Białymstoku.

 - Zobaczyła mamę pobitą, ze złamaną ręką. Bez pampersa i całą w moczu - dodaje.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Psy leżały na torach, zbliżał się do nich pociąg. Mężczyzna stał z boku i wszystko nagrywał
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości

 

źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News