Fani martwią się o Agnieszkę Woźniak-Starak. Przekazała ponure w związku z koronawirusem, nie poddaje się

Fani martwią się o Agnieszkę Woźniak-Starak. Przekazała ponure w związku z koronawirusem, nie poddaje się Źródło: Instagram.com aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak przekazała na swoich social media informacje, które zasmuciły fanów. Przez koronawirusa ma niemały problem, ale nie zamierza się poddawać.

Agnieszka Woźniak-Starak po tragicznym 2019 roku, na pewno liczyła, że 2020 będzie lepszy. W sierpniu przeżyła tragedię, gdy jej maż, Piotr Woźniak-Starak, zginął w wypadku na jeziorze Kisajno. Musiała zrobić sobie przerwę od pracy. Gdy po przepracowaniu traumy szykowała się na powrót, zaatakował koronawirus.

Agnieszka Woźniak-Starak ma kłopoty z pracą przez koronawirusa

Gdy dziennikarka odeszła z TVN, wiele jej fanów zareagowało ze smutkiem, ale i zrozumieniem. Dlatego też, gdy przekazała radosne wieści o swoim powrocie do pracy, spotkała się z entuzjastycznymi opiniami. Agnieszka Woźniak-Starak miała poprowadzić w internetowym Newonce Radio program Life Balance.

Jak czytamy na stronie Newonce Radio, Agnieszka Woźniak-Starak w swojej audycji "poszukiwała życiowego balansu po tragicznych wydarzaniach", rozmawiając z gośćmi, którzy przechodzili w życiu przez ogromne traumy. Gośćmi dziennikarki byli zarówno celebryci, jak i osoby mniej znane.

Niestety, trwająca epidemia koronawirusa sprawiła, że wiele instytucji i firm musiało zawiesić swoją działalność. Choć Newonce radio jest radiem internetowym, wyposażone jest w "tradycyjne" studio. Niestety, ze względów bezpieczeństwa, nie będzie można przyjmować gości w studio.

Agnieszka Woźniak-Starak poinformowała co dalej z jej audycją

- Moi drodzy, bardzo żałuję, ale ze względu na to, co się dzieje i na nowe zasady bezpieczeństwa, które traktujemy bardzo poważnie, postanowiliśmy odwołać dzisiejszą audycję Life Balance - pisała na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Woźniak-Starak napisała w social media, że nie ma zamiaru się poddawać i będzie prowadzić audycję dalej, ale w bezpiecznych warunkach. Przyznała, że w trudnej sytuacji, jakiej jesteśmy, potrzeba nam pozytywnej energii.

Dzisiaj grzeje:  1. Joanna Koroniewska w szczerych słowach oceniła Katarzynę Dowbor jako teściową. Kiedy je usłyszy nie powstrzyma łez
2. Nie żyje zwycięzca „Top Chefa”. Zmarł na koronawirusa, miał 59 lat

- Próbujemy znaleźć sposób na funkcjonowanie w trochę innej rzeczywistości, bez gości, których nie chcemy narażać, dlatego na czas kwarantanny audycja zmieni swoją formułę. Chciałabym w nadchodzących tygodniach opowiadać w Life Balance o ludziach, którzy w tym trudnym czasie pomagają innym. Powołali do życia fajne inicjatywy, ciekawe projekty, robią coś dobrego, podtrzymują na duchu, działają. Będę do nich dzwonić, żeby nam o tym opowiadali i nas inspirowali - pisała dziennikarka na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Moi drodzy, bardzo żałuję, ale ze względu na to, co się dzieje i na nowe zasady bezpieczeństwa, które traktujemy bardzo poważnie, postanowiliśmy odwołać dzisiejszą audycję Life Balance w @newonce_radio 🙏 Próbujemy znaleźć sposób na funkcjonowanie w trochę innej rzeczywistości, bez gości, których nie chcemy narażać, dlatego na czas kwarantanny audycja zmieni swoją formułę. Chciałabym w nadchodzących tygodniach opowiadać w Life Balance o ludziach, którzy w tym trudnym czasie pomagają innym. Powołali do życia fajne inicjatywy, ciekawe projekty, robią coś dobrego, podtrzymują na duchu, działają. Będę do nich dzwonić, żeby nam o tym opowiadali i nas inspirowali. Codziennie słyszymy tyle złych informacji, że zwłaszcza teraz warto mówić o dobrej energii, której też nie brakuje. I pomyślałam, że możecie mi w tym pomóc. Na pewno ktoś z Was zna kogoś, kto zna kogoś... 🙏🙃 Na to liczę! Podrzucajcie pomysły na moim stories i do usłyszenia za tydzień o 16:00 w @newonce_radio 🎧

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koronawirus może wrócić w przyszłym roku? Wirusolog tłumaczy
  2. Nie żyje ikoniczna postać angielskiej piłki nożnej. Zmarł na wirusa w młodym wieku, oficjalny komunikat klubu
  3. Wyleczyli 19 z 20 pacjentów w ciężkim stanie. Wszystkim podano kluczową substancję
  4. Chory na koronawirusa tata 3 dzieci nagrał w szpitalu osobisty filmik. Każdy powinien usłyszeć jego słowa
  5. Niewiarygodne, kim z wykształcenia jest Kinga Rusin. Mało kto się decyduje na podobny zawód, mogła nigdy nie znaleźć pracy
  6. Partner Magdy Gessler jest lekarzem. Przekazała przykre wieści o jego pracy, jest jej smutno

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News