Uczestnicy "Agent Gwiazdy" TVN we łzach. Opuściła ich ukochana uczestniczka

Uczestnicy "Agent Gwiazdy" TVN we łzach. Opuściła ich ukochana uczestniczka Źródło: youtube.com/tvnpl

Agent Gwiazdy wkracza w decydującą fazę czwartej edycji popularnego reality-show. W ostatnim odcinku z programem pożegnała się jedna z ulubienic ekipy i publiczności. Na wieść o jej odejściu z "Agenta" wszystkim udzieliły się emocje.

"Agent Gwiazdy" wywołuje coraz większe emocje. Stawka jest wysoka - za nami 11 odcinków czwartej serii show. Na "pokładzie" zostały już tylko cztery osoby.

"Agent Gwiazdy" rozemocjonował uczestników. Odpadła jedna z ulubionych uczestniczek

W ostatnim odcinku show emitowanego przez TVN nie obyło się bez emocji. W grupie pozostali najsilniejsi i najbystrzejsi. Przed ekipą przebywającą na Wyspach Kanaryjskich postawiono trzy zadania. Na końcu, starym zwyczajem, uczestnicy rozwiązali test z typowaniem agenta.

Na ostatnim zadaniu poległa uwielbiana przez wielu uczestniczka rozgrywki. Angelika Mucha nie będzie mogła powalczyć o zwycięstwo.

Pewnym swego po ostatnim odcinku może być natomiast Michał Koterski. Popularny "Misiek" wygrał walkę o tzw. immunitet. To, co wydarzyło się później kompletnie zaskoczyło najlepszych uczestników "Agenta".

Na Wyspy Kanaryjskie przybyli bliscy i przyjaciele uczestników. W ramach specjalnego zadania przygotowywali posiłki, którymi zajadali się później uczestnicy. Ci ostatni musieli później odgadnąć spod czyjej ręki wyszła potrawa.

W całokształcie rozgrywki najsłabiej wypadła Angelika Mucha. Jej odejście z programu zbiegło się w czasie z wizytą bliskich wszystkich uczestników. Polały się łzy wzruszenia - w końcu walczący o zwycięstwo w "Agencie" mogli zobaczyć się z bliskimi!

Tropikalne klimaty i tęsknota dają się we znaki. Marysia Sadowska mogła w końcu przytulić swoje dzieci, z kolei Michał Koterski wreszcie zobaczył się z ukochaną Marcelą Leszczak. Wszyscy mocno przeżyli odejście z programu Angeliki Muchy. Taka jednak kolei rzeczy. Agent pozostaje wciąż niewykryty!

- Świetnie zaprezentowałaś się w agencie, szkoda że odpadłaś, ale i tak bardzo daleko zaszłaś - napisała na profilu Muchy na Instagramie jedna z fanek.

Jedno jest pewne. Rosnące emocje, będą w kolejnym odcinku na jeszcze wyższym poziomie. Program ujawnił rąbek tajemnicy - w kolejnym, 12 odcinku "pamiętniki uczestników będą mogły zmienić swoich właścicieli".

O zwycięstwo powalczą Viola Kołakowska, Maria Sadowska, Damian Kordas i Michał Koterski.

screen Agent Gwiazdy Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Smutne informacje pogodowe TVN Meteo. Nad Polskę nadciąga niż Yukon
  4. Pijany ksiądz odprawiał mszę. Podczas picia z kielicha zwymiotował na ołtarz?
  5. Poseł PiS do dziennikarki Polsatu: "Czy Pani puszcza gazy?"
  6. Rząd znowu sięgnie do portfeli Polaków? Nowy pomysł na kolejne składki

źródło: Plotek, Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News