agent gwiazdy
instagram/agentgwiazdytvn/
Weronika Wasiak - 4 Kwietnia 2019

Atmosfera w "Agent Gwiazdy" sięgnęła zenitu. "Ku*wa! Zabiję cię!"

"Agent Gwiazdy" w każdym odcinku funduje nowe emocje telewidzom. Różnica charakterów między uczestnikami jest coraz bardziej widoczna. Zdaje się, że pomiędzy niektórymi narasta pewien konflikt. W ostatnim odcinku mogliśmy to wyraźnie zaobserwować.

"Agent Gwiazdy" zawitał z nową edycją całkiem niedawno. Teraz telewidzowie i fani tego programu co tydzień mogą śledzić zmagania uczestników. Nowy odcinek to nowe emocje. Podczas ostatniej emisji mogliśmy zauważyć, że udział w programie wcale nie jest łatwy. Pojawił się wyraźny konflikt.

Spięcie w programie "Agent Gwiazdy" 

Gwiazdy muszą jakoś pogodzić presję czasu, trudność zadania z różnicą charakterów. Niestety, nie jest to takie proste. Każdy ma swoje zdanie i każdy chciałby wykonać je inaczej. W związku z tym między uczestnikami zaczyna narastać coraz większy konflikt. Dochodzi także do ostrzejszej wymiany zdań. Grupy jednoczą się przeciwko jednej osobie.  

Anna Przybylska mieszkanieTak mieszkała Anna Przybylska. Jej luksusowy apartament wystawiono na sprzedaż, wnętrza zwalają z nógCzytaj dalej

Kasia Wołejnio kontra reszta grupy 

W odcinku emitowanym 2 tygodnie temu z programu odpadła żona Andrzeja Gołoty - Mariola. Z uwagi na to, że nie była ona ulubienicą reszty uczestników i niełatwo było dojść z nią do porozumienia, wydawać by się mogło, że teraz mogą odetchnąć z ulgą. Na przeciw grupie wyszła nowa uczestniczka. Tym razem starcie toczy się między Kasią Wołejnio a pozostałymi. 

Już od jakiegoś czasu gwiazda nie najlepiej dogaduje się z Violą Kołakowską, Michałem Koterskim oraz Wiktorem Mrozikiem. Ze strony "Miśka" Koterskiego padły także nieprzyjemne słowa w stronę Wołejnio. Podczas jednego z zadań uczestnicy mieli policzyć kury. By nie brać pod uwagę kilka razy tej samej, Koterski wpadł na pomysł by zbudować zagrodę. W ten sposób mógłby oddzielać policzone kury od pozostałych. Początkowo pomysł nie do końca spodobał się Kasi, jednak gdy już się przekonała, chciała pomóc w budowie. Z kolei to nie spodobało się Koterskiemu , który chciał to dosadnie zaznaczyć. 

- Ku**a mać! Co ty robisz. Zostaw to. Kaśka! - wykrzykiwał Koterski 
- One ci tu nie wejdą. To musi być większy obszar - mówi Wołejnio. 

Nagle "Miśkowi" puściły nerwy i padły mocne słowa. 

- Ku**a!!! Zabiję cię, Kaśka. To jest mowa do chińskiego ludu. Przestań mi tu mieszać. Zajmij się naganianiem kurczaków, a nie się tu mądrzysz - odparł Koterski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

kasia cichopekKasia Cichopek sfotografowana bez makijażu. Szokujący widok, siódme zdjęcie wprawia w osłupienieCzytaj dalej

Miała jednego sprzymierzeńca, teraz może zostać sama 

Jedyną osobą, z którą Kasia potrafiła się dogadać był Rafał Jonkisz. Uczestnicy złapali ze sobą dobry kontakt i nie dochodziło między nimi do konfliktów. Od teraz może to ulec zmianie, a Wołejnio zostanie zupełnie sama. 

Podczas jednego z zadań Kasia postanowiła zaszkodzić całej grupie i celowo udzieliła złej odpowiedzi. W związku z tym musiała odsłonić jedną kartę, na której widniało imię jednego uczestnika i tym samym zwiększało to ryzyko na jego odpadnięcie z programu. Na nieszczęście Kasi, tym uczestnikiem był Rafał Jonkisz. 

Czy Kasia Wołejnio straciła jednego sprzymierzeńca? A może konflikt między uczestnikami się zakończy? Tego będziemy mogli dowiedzieć się już z najbliższych odcinku programu.  

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 

  1. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  2. Co się dzieje? Magda Gessler bardzo schudła. Przestała jeść TEN produkt. Dietetycy złapali się za głowę!
  3. Media wywołały potężną burzę wokół małżeństwa córki Ferdka z "Kiepskich". Przewidują najgorsze
  4. Poznaliśmy prawdziwe pochodzenie gwiazdy "Teleexpressu". Przecieramy oczy ze zdumienia
  5. Nie żyje 6 osób, które były na emeryturze. Nie zmarły z przyczyn naturalnych 

jeden z dziesięciuNie uwierzycie, że te pytania padły w Jeden z dziesięciu! Sznuk i widzowie oniemieliCzytaj dalej

Źródło: Plotek

 

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News