Agata spaliła swoje dziecko w piecu. Potem uprawiała stosunek i pojechała bawić się na weselu

Agata spaliła swoje dziecko w piecu. Potem uprawiała stosunek i pojechała bawić się na weselu Źródło: Pixabay.com/KlausHausmann

Agata przeraziła swoim zachowaniem nawet własnych rodziców. Postanowiła żywcem spalić malutkie niemowlę, a zaraz potem wyruszyła na imprezę. Niewyobrażalny czyn młodej dziewczyny zawiera wiele makabrycznych szczegółów. Nawet jej najbliżsi byli wstrząśnięci tym, co zrobiła.

Agata jest młodą kobietą ze wsi Majdan Kozłowiecki w województwie lubelskim. Była normalną 21-latką, nic nie wskazywało na to, że jest zdolna popełnić tak okrutny czyn. To, co zrobiła, przekracza wszelkie wyobrażenie. Nawet najbliżsi dziewczyny byli zaszokowani.

Agata była zwykłą młodą kobietą. W pewnym momencie jej zachowanie bardzo się zmieniło

Wszystko zaczęło się kilka tygodni temu, gdy po raz pierwszy zauważono zmianę w wyglądzie studentki prawa. Dziewczyna mocno się zaokrągliła, a wszystkie pytanie o ciążę zbywała. Starała się ukryć swój stan pod luźnymi ubraniami, jednak rodzice dziewczyny pozostali czujni.

Po pewnym czasie Agata stała się wycofana, wyraźnie odizolowała się od wszystkich bliskich osób. Nie chciała wychodzić z własnego pokoju, przestała uczęszczać na zajęcia - nie przypominała dawnej siebie.

Wszystko zmieniło się w dniu wesela jej koleżanki. Wtedy po raz pierwszy od dawna zdecydowała się pokazać swoim znajomym w zniewalającej kreacji. Od razu było widać, że jest zdecydowanie szczuplejsza. Metamorfoza 21-latki zaniepokoiła rodziców jeszcze bardziej, przez co zdecydowali się przeszukać jej pokój. To, co odkryli, było makabryczne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Spaliła własne dziecko w piecyku. Później poszła się bawić

Po przeszukaniu pokoju studentki rodzice odkryli przerażający widok w piecyku. Wydawało im się, że widzą zwęglone zwłoki malutkiego dziecka. Natychmiast zadzwonili na policję, która potwierdziła najgorsze obawy rodziny młodej kobiety.

-  Kiedy zdjęliśmy fajerki z piecyka, zobaczyłem kawałek nadpalonej nóżki, trochę dalej była część rączki, puszka po piwie i niedopalone śmieci - powiedział jeden z policjantów, którzy przybyli na miejsce zdarzenia.

W pokoju, w którym dokonana została okropna zbrodnia, Agata uprawiała chwilę później seks ze swoim partnerem, a potem przygotowywała się do wyjścia na wesele. Została zatrzymana właśnie tam, podczas zabawy, skąd przewieziono ją do aresztu. Chłopak 21-latki został uznany za niewinnego.

Oskarżona studentka nie przyznaje się do zarzucanych jej czynów. Usprawiedliwia się mówiąc, że dziecko urodziło się martwe, dlatego postanowiła je spalić. Za okrutną zbrodnię grozi jej dożywocie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Nie spodziewaliście się takiej odpowiedzi
  2. Małgorzata Kożuchowska jak księżna Diana! Gwiazda w koronie wygląda jak księżniczka
  3. Kolejne podwyżki dla emerytów. Poznaliśmy konkretne kwoty
  4. Wielka feta w dniu urodzin Rydzyka? Jest decyzja wojewody, trwa wielki spór
  5. Isabel Marcinkiewicz wcieliła swoje groźby w kierunku byłego męża w życie. "To nie żarty! Machina ruszyła"
  6. Media: księżna Kate i książę William są w separacji. To będzie najgłośniejszy rozwód w rodzinie królewskiej?

Źródło: Fakt24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News