Młynarska pokazała jak spędziła Wielkanoc. Internauci wytknęli jej przykrą sprawę

Młynarska pokazała jak spędziła Wielkanoc. Internauci wytknęli jej przykrą sprawę Źródło: Screenshot z youtube.com/TVNStyle

Agata Młynarska postanowiła pokazać internautom w jaki sposób spędziła tegoroczne święta. Na zdjęciu zrobiła więc selfie z całą rodziną, która przy pięknie udekorowanym stole w nadzwyczaj dobrych humorach pozowała razem z Młynarską przed obiektywem. Przy okazji publikacji internauci wytknęli jej coś, czego zupełnie się nie spodziewała.

Agata Młynarska święta spędziła w gronie swoich najbliższych. Na social mediach pochwaliła się zdjęciami, gdzie razem z uśmiechniętą rodziną pozuje przed aparatem. Spostrzegawczy fani zwrócili jednak uwagę na pewien drobny szczegół. Przy świątecznym stole brakuje ważnej osoby, która tego dnia zdecydowanie powinna być obecna w domu Młynarskiej.

Agata Młynarska postawiona przez fanów w niezręcznej sytuacji

Jedna z najbardziej uznanych, polskich dziennikarek w święta dla swoich najbliższych przygotowała prawdziwą ucztę. Na ogromnym stole, który służy właśnie takim okazjom jak Wielkanoc (o czym wielokrotnie wspominała w wywiadach), zagościły tradycyjne, świąteczne potrawy, które z pewnością cieszyły podniebienia wszystkich zgromadzonych.

 - Jestem szczęśliwa i dziękuję za te święta. Przy jednym stole moje dwie teściowe - kochana Mama mojego męża- Regina i moja "eks", czyli mama ojca chłopców- babunia Grażynka Kieniewiczowa z mężem, profesorem Janem Kieniewiczem. Moi synowie, wnuczki, Sylwia z mężem i Przemek- mąż anioł. Wielka klasa seniorów rodziny i przykład dany dzieciom. To jest siła rodzinnego stołu, moja wiara w to, że ponad podziałami, mimo wszystko, zawsze jesteśmy rodziną, która stoi za sobą murem i się wspiera. A jak Wasze święta? - czytamy opis dołączony do zdjęcia zamieszczonego przez Młynarską na Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani zwrócili uwagę na pewien fakt, który mógł nieco zdziwić gwiazdę. Obserwatorzy zauważyli brak obecności mamy Młynarskiej na zdjęciu.

 - A gdzie mama? - pyta zdziwiona internautka.

 - To przykre. Dla mnie najważniejsza w życiu jest mama. Tu Twojej jej nie widzę - zasmucona użytkowniczka.

 - A Pani mama? Gdzie? - zastanawia się ktoś inny.

Młynarska nie odniosła się do, bądź co bądź, niewygodnego pytania zadanego przez fanów. Ci wprost sugerowali jej, że zapomniała o swojej mamie. Dlaczego Pani Adrianny Godlewskiej nie było przy rodzinnym stole? Póki co nie znamy odpowiedzi na to pytanie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Jestem szczęśliwa i dziękuję za te święta. Przy jednym stole moje dwie teściowe - kochana Mama mojego męża- Regina i moja eks czyli mama ojca chłopców- babunia Grażynka Kieniewiczowa z mężem, profesorem Janem Kieniewiczem, moi synowie, wnuczki, Sylwia z mężem i Przemek- mąż anioł:) Wielka klasa seniorów rodziny i przykład dany dzieciom. To jest siła rodzinnego stołu, moja wiara w to, że ponad podziałami, mimo wszystko zawsze jesteśmy rodziną, która stoi za sobą murem i się wspiera.A jak Wasze święta? ????#wszystkiegodobrego #świetawielkanocne #święta #alleluja #razem #zrodziną #teściowie #teściowa #rodzice #siłarodziny #tradycja #stół @agata_mlynarska @palexandros_11 @tedinfocus @antonio_climber

Post udostępniony przez Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marzena Rogalska z partnerem! Gwiazda TVP PIERWSZY raz pokazała ukochanego
  2. Czy to jest samolot, w którym zginęła Anna Jantar? Wyjątkowe wideo z wokalistką
  3. Nad Polskę nadciągają wichury i burze piaskowe. Najbliższe dni najlepiej spędzić w domu
  4. Nagły zwrot w sprawie Tomasza Komendy. Zajmie się nim Sąd Najwyższy
  5. Wystawne chrzciny u Martyniuków. Żona Daniela zadziwiła wyglądem (Zdjęcia)
  6. Tego dnia dzieci pierwszy raz przystąpiły do Komunii Świętej. Chwilę później już nie żyły, niewyobrażalny horror

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News