Agata Młynarska pokazała jak mieszka. Opadły nam szczęki

Agata Młynarska pokazała jak mieszka. Opadły nam szczęki Źródło: Screenshot z youtube.com/TVNStyle

Agata Młynarska to jedna z najbardziej uznanych polskich dziennikarek. Ostatnio pokazała wystrój swojego domu. To miejsce przestronne, a także bardzo bogato wyposażone. Inne gwiazdy mogłyby jej pozazdrościć takiego przepychu!

Agata Młynarska postanowiła podzielić się z internautami czymś, co od dawna bardzo ich interesowało. Popularna dziennikarka w końcu pokazała im jak mieszka - a naprawdę jest co pokazywać. Gwiazda nie oszczędzała na wystroju wnętrz poszczególnych pomieszczeń. Po oczach bije przepych i ekstrawagancja.

Agata Młynarska mieszka jak królowa. Internauci zachwyceni wystrojem jej domu

Jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek (kojarzona między innymi z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy czy Pytaniem na Śniadanie) postanowiła pokazać wnętrze swojego domu w programie "Gwiazdy prywatnie".

Dom w przeważającej większości utrzymany jest w odcieniach beżu, szarości, a także ecru. Również meble, zasłony, a także niektóre sprzęty elektroniczne mają właśnie taki kolor.

To, co jako pierwsze zdecydowanie rzuca się w oczy to przestronność miejsca. Niemal każdy pokój, łącznie z kuchnią i salonem, wydają się mieć naprawdę dużo wolnej przestrzeni - nawet pomimo faktu, że tak naprawdę jest tam dużo drogich mebli.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda jest wielką zwolenniczką świec, które bardzo często pali. To świetny wybór - obecność świec w pomieszczeniach, według naukowców, wpływa na organizm bardzo pozytywnie z powodu ciepłego światła, które jest przez nie emitowane. Świece pomagają się nam zrelaksować, a także wpływają na ogólne polepszenie samopoczucia.

Najwięcej świec palą Duńczycy, Norwegowie, a także Szwedzi i to właśnie tam naukowcy odnotowują najwyższy wskaźnik poczucia szczęścia wśród pojedynczego mieszkańca. Jest tam też najmniejszy odsetek samobójstw. Być może właśnie dlatego Młynarska zdecydowała się na umieszczenie kilku sztuk niemal w każdym zakątku swojego domu.

W pomieszczeniach znajdują się także instrumenty, które są świetnym uzupełnieniem wystroju. Wnętrza dzięki nim wyglądają estetyczniej, co oczywiście jest zabiegiem jak najbardziej pożądanym.

Fot. screenshot z TVN Style / Gwiazdy prywatnie

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pikantne wyznanie Anny Muchy. Każdy facet MUSI to usłyszeć. Ta kobieta to sam OGIEŃ!
  2. Marcin Prokop z przerażeniem patrzył, jak buldożery MIAŻDŻĄ jego dom. Nie mógł zrobić nic, by je powstrzymać. To była trauma
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Jackowski miał wizję o wynikach wyborów w maju 2019. Nie wszystkim się spodoba

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News