Walka Agaty Młynarskiej ze śmiercią. "Było tak dobrze i nagle... walka o życie"

Walka Agaty Młynarskiej ze śmiercią. "Było tak dobrze i nagle... walka o życie"

Agata Młynarska od lat pojawia się na ekranach telewizorów polskich widzów, którzy niezwykle cenią jej dziennikarską pracę. Niewielu z nich wiedziało jednak, że gwiazda jest poważnie chora. Jak sama ujawniła, stoczyła właśnie prawdziwą walkę o swe życie, w której na szczęście udało jej się zwyciężyć.

Chociaż Młynarska ukończyła filologię polską, nigdy nie została nauczycielką. Wolała bowiem poświęcić się pracy medialnej. Reprezentowała więc głównie Telewizję Polską, w której już w latach 90. dostała wyjątkową szansę rozwoju.

Agata Młynarska trafiła nagle do szpitala

Warto zaznaczyć, że dziennikarka jest naprawdę lubianą personą, której konta na portalach społecznościowych obserwują tysiące wiernych fanów. Sympatycy Młynarskiej niezwykle zmartwili się więc, gdy dotarły do nich informacje o hospitalizacji gwiazdy. Jak się bowiem okazuje, celebrytka cierpi na nieswoiste zapalenie jelit. Jest to choroba, przez którą ponownie trafiła niestety właśnie do szpitala. Szczegóły sprawy okazują się szokujące i naprawdę przykre.

Tragiczne wyznanie gwiazdy, która stoczyła walkę o życie

- Po czterech dniach ostrej walki na oddziale gastrologii, znanym mi od lat, wrócił uśmiech i nadzieja, że najgorsze znów udało się pokonać. Moja choroba ma własne życie. Nie zbadano dlaczego pojawiają się tak silne jej zaostrzenia. Bo przecież było tak dobrze i nagle... walka o życie. Jelita to wciąż wielka zagadka dla lekarzy. I tym razem pani profesor Grażyna Rydzewska stanęła na wysokości zadania - napisała Młynarska, dzieląc się ze zmartwionymi fanami nowymi informacjami na temat swego stanu zdrowia. - Jestem wzruszona, uśmiecham się przez łzy i nie mogę uwierzyć w ocean życzliwości od WAS! Dziękuję za wszystkie dobre słowa na fb, instargramie, smsach, mailach, telefonach! Nawet nie macie pojęcia, jak to jest dla mnie ważne, jak bardzo mi pomogliście - dodała także wyraźnie poruszona gwiazda, publikując fotografię ze szpitala. Fani niezmiennie mają nadzieję, że Młynarska szybko powróci do zdrowia i zawodowej aktywności. Jednocześnie zaznaczają jednak, iż powinna spędzić w szpitalnym łóżku tyle czasu, ile będzie wymagało leczenie, aby jej stan nie pogorszył się przez zbytni pośpiech. Agata Młynarska Fot. Facebook/Agata Młynarska Agata Młynarska Fot. Facebook/Agata Młynarska Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News