Młynarska naprawdę robi to matce?! Kobieta przerwała milczenie
Wiadomości Pikio - 13 Sierpnia 2018

Młynarska naprawdę robi to matce?! Kobieta przerwała milczenie

Agata Młynarska znalazła się w ostatnim czasie w samym centrum ogromnej afery. Matka dziennikarki oskarżyła ją bowiem o to, że nie utrzymuje z nią kontaktu i wcale o nią nie dba. Chociaż gwiazda odmówiła komentarza w tej sprawie, po sieci wciąż krążą zarzuty Adrianny Godlewskiej pod adresem dzieci.

Jak wynika ze wspomnień sióstr Młynarskich, ich dzieciństwo nie należało do łatwych. Rodzice, którzy skupili się na swojej karierze, oddali córki pod opiekę dziadków, a dziennikarki nie ukrywają, że bez obecności Godlewskiej i Młynarskiego było im naprawdę trudno.

Agata Młynarska prywatnie

Po latach to ich matka ma jednak ogromny żal do córek. Zarzuca im bowiem, że nie opiekują się nią oraz nie utrzymują głębszego kontaktu, którego ona sama niezwykle pragnie i potrzebuje. - Agata w ogóle mnie nie wpuszcza do swojego świata. Mogę tylko coś przeczytać na Facebooku czy w Internecie - powiedziała Godlewska w rozmowie z "Galą", zaznaczając jednocześnie, że gdy jej córka trafiła w ostatnim czasie pod opiekę lekarzy z powodu ostrego ataku nieswoistego zapalenia jelit, wciąż starała się ją odwiedzać. - Codziennie z zupkami zasuwałam do szpitala. Była pani dietetyczka, jeszcze różne inne panie, ale mamusia w termosiku codziennie zupę zawoziła. Po wyjściu ze szpitala nastała cisza. Jej to już jest niepotrzebne. No trudno - wyznała matka Agaty Młynarskiej.

Jak wyglądają relacje Młynarskiej z matką?

Co ciekawe, już w 2003 roku Godlewska apelowała do dzieci o ponowne nawiązanie bliskiego kontaktu i wzajemne wybaczenie. Przeczytać możemy o tym w jej biografii. - Moje dzieci! My mamy bardzo mało czasu, dlatego szkoda każdego dnia na dąsy, pretensje, nieporozumienia, lekceważenie świąt, urodzin, imienin, traktowania jak zużyty mebel odstawiony na bok - pisała wówczas matka dziennikarek, o czym ponownie właśnie przypomina.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fanki Roznerskiego wstrzymały oddech! To złamie im serca
  2. Gwiazda Polsatu odchodzi na naszych oczach. Fani nie dowierzają, to koniec
  3. Edyta Górniak podniosła alarm w szpitalu! Nie zamierza odpuścić
ZAMIANA
olga_jackowskaLegendy polskiej muzyki, które straciliśmy w ostatnim czasie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
tusk2Dlaczego Tuskowi ulżyło po śmierci ojca? Rodzinne sekrety polityków [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News