Agata Młynarska pokazała, jak świętuje rocznicę ślubu w kwarantannie. Przecieramy oczy ze zdumienia

Agata Młynarska pokazała, jak świętuje rocznicę ślubu w kwarantannie. Przecieramy oczy ze zdumienia Źródło: instagram.com agata_mlynarska

Agata Młynarska zaskoczyła wszystkich. Pokazała, jak spędza rocznicę ślubu podczas kwarantanny.

Agata Młynarska od lat cieszy oko widzów, spełniając się w roli dziennikarki. Błyskawicznie zjednała sobie grupę sympatyków, którzy teraz kibicują jej w dalszej ścieżce zawodowej. Prezenterka chętnie wychodzi im na przeciw, skrupulatnie prowadząc swoje profile w mediach społecznościowych i poszerzając tym samym grupę odbiorców. Prezenterka z przyjemnością dzieli się najciekawszymi momentami z życia, a tym razem miała szczególny powód, by dodać nowy post. Młynarska obchodzi dziś rocznicę ślubu, jednak wygląda ona zupełnie inaczej niż zapewne sobie wyobrażała. 

Agata Młynarska pokazała, jak spędza rocznicę ślubu na kwarantannie. Nieprawdopodobne 

22 marca to wyjątkowy dzień dla Młynarskiej, choć w obliczu epidemii koronawirusa może być ciężko celebrować rocznicę ślubu. Dokładnie 6 lat temu dziennikarka i Przemysław Schmidt powiedzieli sobie "tak" i od tego momentu tworzą szczęśliwe i zgrane małżeństwo. Ślub jednak był owiany ogromną tajemnicą, a prócz pary młodej obecni byli tylko świadkowie. Krewni z kolei dowiedzieli się zaraz po ceremonii, bowiem gwiazda TVN-u zaprosiła ich na urodzinowy obiad tego samego dnia. Wówczas młoda para z dumą obwieściła, że właśnie zostali małżeństwem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

W świecie show-biznesu aż zawrzało, gdy i do mediów dotarła informacja o ślubie dziennikarki. Wszyscy jednak zaczęli przesyłać szczere gratulacje w stronę nowożeńców. Nie trudno się domyślić, że Agata Młynarska i jej mąż zapewne od długiego już czasu bacznie wyczekiwali rocznicy, której raczej nie wyobrażali sobie spędzać na domowej kwarantannie. Niestety, panujące od kilku tygodni realia zmusiły ich do spontanicznej zmiany planów. Gwiazda postanowiła pokazać obserwatorom na Instagramie, jak spędza ten wyjątkowy dzień. Przyznała, że wraz z ukochanym przygotowują się do rocznicowej domówki we dwoje. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomo, na co naprawdę umarła 37-latka z Poznania. Opinia lekarzy nie pozostawia wątpliwości

2. Grupa nastolatków celowo kasłała na jedzenie w sklepie. Wszystko zarejestrowały kamery

- Małżeńskie sceny z życia w kwarantannie. Szykujemy się na domówkę we dwoje, mój mąż zadebiutował w roli fryzjera pod nadzorem Wojtka Krosnego. Życie nie znosi pustki - napisała Agata Młynarska pod zdjęciem, do którego zapozowała w folii fryzjerskiej na ramionach i farbie na włosach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Skoczek narciarski wyjechał na wakacje mimo epidemii. Fani oburzeni, nie pozostawili na nim suchej nici (FOTO)
  3. Magda Gessler przekazała fanom smutną prawdę. Chodzi o koronawirusa, nie jest dobrze
  4. TVP przekazało tragiczne informacje. Zmarł kolejny Polak zarażony koronawirusem
  5. Postanowili wziąć ślub mimo koronawirusa. Niewiarygodne sceny w kościele, nagranie powala na kolana

Źródło: instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News