Choroba niszczy życie Agaty Młynarskiej. Bardzo smutne

Choroba niszczy życie Agaty Młynarskiej. Bardzo smutne Źródło: Instagram.com agata_mlynarska

Agata Młynarska przechodzi trudne chwile. Choroba pokrzyżowała jej wszystkie plany. Kobieta z niepokojem śledzi doniesienia o szalejącej pandemii koronawirusa, która dla niej jest szczególnie groźna.

Agata Młynarska od jakiegoś czasu ogranicza swoją działalność zawodową, wszystko przez ciężką chorobę, która wyniszcza jej organizm. Podczas pandemii koronawirusa kobieta żyje w ciągłym strachu, z wielkim niepokojem śledzi wszelkie doniesienia. To dla niej niezwykle niebezpieczny okres.

Agata Młynarska jest poważnie chora

Dziennikarka jeszcze niedawno spędzała leniwie czas w swoim domu w Les Deveses, blisko hiszpańskiego Alicante. Niestety, szybki wzrost zachorowań na koronawirusa w Hiszpanii zmusił Agatę Młynarską i jej męża do powrotu do domu. Kobieta z wielkim niepokojem obserwuje to, co aktualnie dzieje się na świecie. Pandemia SARS-CoV-19 jest dla niej szczególnie groźna, wszystko przez chorobę, która wyniszcza organizm kobiety.

Agata Młynarska po powrocie do Polski przeprowadziła kilka wywiadów dla nowego formatu stacji TVN "Włącz zdrowie". Rozmowy ze specjalistami dotyczyły rozwijającej się pandemii i miały poszerzyć wiedzę oraz świadomość społeczną o koronawirusie. To właśnie w trakcie tych wywiadów dowiedziała się, że przez swoją chorobę kwalifikuje się do grupy ryzyka, która w wyjątkowo ciężki sposób przechodzi zakażenie wirusem z Wuhan.

Agata Młynarska musi szczególnie na siebie uważać

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jakiś czas temu u dziennikarki zdiagnozowano chorobę Leśniowskiego-Crohna. Z tego powodu kobieta zwolniła tempo w pracy, zmieniła dietę i zaczęła bardzo radykalnie podchodzić do kwestii dbania o swoje zdrowie. Wszystko przez to, że jest to choroba autoimmunologiczna, która znacznie obniża odporność organizmu na infekcje. W jej przypadku zwykła grypa kończyła się wizytą w szpitalu. Niedawno gwiazda podzieliła się z fanami niepokojącym zdjęciem w masce tlenowej.

- Mimo najszczerszych chęci i wysiłków medycyny konwencjonalnej, nie zdołałam powstać z łóżka, do którego przykuła mnie wredna infekcja szalejąca w Warszawie i okolicy - wyznała gwiazda. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarł mężczyzna przebywający na kwarantannie. Policjanci zastali w jego mieszkaniu straszny widok

2. Grupa nastolatków celowo kasłała na jedzenie w sklepie. Wszystko zarejestrowały kamery

Fani martwią się o dziennikarkę. Rozprzestrzeniający się koronawirus stanowi dla niej naprawdę ogromne niebezpieczeństwo. Przyjaciółka kobiety uspokaja jednak wszystkich i przekonuje, że gwiazda zachowuje zdrowy rozsądek i bardzo uważa na swoje zdrowie w obecnej sytuacji.

- Agata jest mądrą, świadomą kobietą, która już nauczyła się wsłuchiwać we własny organizm. Teraz, kiedy jest wreszcie szczęśliwa, szczególnie dba o siebie, bo chciałaby się tym szczęściem cieszyć jak najdłużej - miała wyjawić przyjaciółka Agaty Młynarskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Skoczek narciarski wyjechał na wakacje mimo epidemii. Fani oburzeni, nie pozostawili na nim suchej nici (FOTO)
  3. Do TVP przyciągał setki tysięcy widzów. Rodzina poinformowała o jego śmierci, z całej Polski napływają kondolencje
  4. Smutna wiadomość dla setek tysięcy fanów. Beata Tyszkiewicz nie pozostawiła wątpliwości
  5. Ważne zmiany w ZUS. Andrzej Duda przekazał najważniejszą wiadomość dla milionów Polaków

źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News