Młynarska nie mogła milczeć. Sytuacja, która nie powinna nigdy się wydarzyć

Młynarska nie mogła milczeć. Sytuacja, która nie powinna nigdy się wydarzyć Źródło: instagram.com agata_mlynarska

Agata Młynarska nie mogła tego przemilczeć. Za pośrednictwem mediów społecznościowych wprost odniosła się do sprawy, która jej zdaniem nigdy nie powinna mieć miejsca.

Agata Młynarska raczej unika skandali, a nawet gdy zdarza jej się komentować kontrowersyjny temat, stara się rozważnie dobierać słowa, by nie zostały one obrócone przeciwko niej. Tym razem jednak nie mogła siedzieć z założonymi rękami. Wprost odniosła się do oburzającej jej zdaniem sytuacji, publikując w mediach dosadny wpis. 

Agata Młynarska nie mogła tego przemilczeć 

Dziennikarka opublikowała na swoim Instagramie obszerny wpis, odnosząc się do środowych obrad Sejmu, w czasie których wybrano członków państwowej komisji do spraw wyjaśniania przypadków czynności skierowanych przeciwko wolności seksualnej i obyczajności wobec małoletniego poniżej lat 15. W trakcie głosowania prowadząca obrady Elżbieta Witek nie potrafiła powstrzymać się od śmiechu. Kilkukrotnie była nawet zmuszona wyłączać swój mikrofon. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

O kuriozalnej sytuacji piszą dziś wszystkie media. Obojętna nie pozostała również Agata Młynarska, która w swoim poście wprost zwróciła się do Witek, nie przebierając w słowach. 

- Szanowna Pani Marszałek, jak Pani by się czuła jako mama zgwałconego dziecka, gdyby słyszała Pani śmiech przy powoływaniu komisji, która być może stanie się ostatnią deską ratunku dla ofiar pedofilii. Pani śmiech brzmi strasznie! Jest przerażający - zaczęła na Instagramie Agata Młynarska. 

Dalej dziennikarka przyznała, jakie są jej odczucia w związku z całą sytuacją. Młynarska wyraźnie podkreśliła, że czuje się zachowaniem Witek szczerze dotknięta. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polskie matki z dnia na dzień stracą tysiące złotych. Nie da się ich odzyskać

2. Ksiądz wykorzystał młodą dziewczynkę na saunie. Arcybiskup Głódź twierdzi, że nie miał o niczym pojęcia

- Czuję się nim dotknięta na wielu poziomach. Jako matka, kobieta, obywatelka. Nie wiem, jak Pani się wytłumaczy z tego śmiechu, ale wiem jedno, że patrząc sobie w twarz w lustrze, będzie go Pani zawsze słyszeć - dodała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Policja pod willą Lewandowskiego. Niepokojące doniesienia, ktoś chciał się włamać?
  2. Adam Małysz myślał, że je po prostu źle doprawiony rosół. To był dopiero początek, słynny skoczek przeżył ciężkie chwile
  3. Był jednym z najbardziej rozpoznawalnych posłów w Polsce, nagle zniknął. Odsiaduje wyrok 10 lat więzienia
  4. Prezydent Duda znika na kilka dni. Media ustaliły, gdzie będzie przebywał
  5. Dramatyczne doniesienia o kultowym Arnie z 13 posterunku. Ma nawrót choroby, nie radzi sobie
  6. Szkolna koleżanka Kingi Dudy zdradziła prawdę. Wiadomo, jaka naprawdę jest córka Andrzeja Dudy, gdy nikt nie patrzy

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News