Agata Młynarska dokonała niespodziewanego odkrycia o swoim ojcu. Cierpiał z powodu bardzo ciężkiej choroby
Agata Karczewska - 10 Lipca 2019

Agata Młynarska dokonała niespodziewanego odkrycia o swoim ojcu. Cierpiał z powodu bardzo ciężkiej choroby

Agata Młynarska dowiedziała się niedawno prawdy dotyczącej swojego ojca, Wojciecha Młynarskiego. Dziennikarka przyznała, że kiedy była dzieckiem nie zdawała sobie sprawy z tego, że jej rodzic poważnie chorował. Jego dolegliwość odbiła się na zdrowiu reszty rodziny.

Agata Młynarska razem z resztą rodziny przeżywa pewnie jeszcze żałobę po ojcu, słynnym poecie i autorze tekstów, Wojciechu Młynarskim, który zmarł 2 lata temu. Niedawno dziennikarka dokonała niespodziewanego odkrycia dotyczącego ojca. Podobno cierpiał on na bardzo poważną chorobę. 

Agata Młynarska poznała sekret ojca

Agata Młynarska sama cierpi na pewną groźną dolegliwość, z którą zmaga się w życiu codziennym. Dziennikarka choruje na chorobą Leśniowskiego-Crohna, czyli nieswoiste zapalenie jelit. Jej ojciec przez lata zmagał się natomiast z chorobą afektywną dwubiegunową.

Roksana Węgiel i sekret rodzicówWiemy, kim są rodzice Roksany Węgiel. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy dowiecie się, co łączy 14-latkę z Michałem SzpakiemCzytaj dalej

O jego problemach psychicznych powszechnie było wiadomo. Natomiast teraz dziennikarka odkryła pewien zaskakujący fakt związany ze zdrowiem Wojciecha Młynarskiego, o którym nikt wcześniej nie mówił. Prawdopodobnie miało to wpływ na zachowanie artysty. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Horoskop miłosnyHoroskop miłosny na lipiec 2019. Te osoby dadzą się ponieść gorącym, letnim romansomCzytaj dalej

Młynarski cierpiał z powodu poważnej choroby

Zaburzenia psychiczne Wojciecha Młynarskiego były dla jego dzieci Agaty, Pauliny i Jana czymś trudnym do zrozumienia w dzieciństwie. Choroba afektywna dwubiegunowa przejawia się przede wszystkim częstymi wahaniami nastrojów, bezsennością i nieprzewidywalnością. Ta dolegliwość odcisnęła piętno na całej rodzinie słynnego tekściarza. 

Ostatnio Agata Młynarska odkryła niespodziewany fakt dotyczący stanu zdrowia ojca. Wygląda na to, że tak jak ona chorował również na chorobę Leśniowskiego-Crohna. Ta dolegliwość łączy się również zaburzeniami psychicznymi. 

- Najnowsze badania mówią, że nasze stany emocjonalne mają początek właśnie w jelitach - tłumaczy sytuację córka Wojciecha Młynarskiego. 

Agata Młynarska przyznała, że ojciec był bardzo oszczędny, jeżeli chodzi o czułości i ciepłe słowa. Teraz jednak poprzez wspólną dolegliwość czuje z nim jeszcze większą więź i rozumie, że jego rodzicielski chłód wynika z tego, że bardzo cierpiał, a nie miał związku z brakiem miłości do swoich dzieci. Nieswoiste zapalenie jelit jest chorobą, którą bardzo trudno się leczy. Powoduje ona niezwykle silne bóle brzucha, które są nie do wytrzymania. Dziennikarka w ciągu ostatnich paru lat kilkakrotnie musiała meldować się w szpitalu z takimi dolegliwościami. W leczeniu kluczowe jest również zachowanie odpowiedniej diety. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Ujawniono prawdziwe imię Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  2. Legendarny muzyk Budki Suflera walczy z PRZERAŻAJĄCYM rakiem! Jest bardzo źle. Zespół prosi wszystkich o modlitwę
  3. Z tą miksturą schudniesz nawet 3 kilogramy w tydzień. Potrzebne produkty na pewno masz w domu, ta dieta powala
  4. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  5. Lekarze otworzyli jej czaszkę, by wyciąć nowotwór. Kiedy zobaczyli, co naprawdę było w środku, pobledli
  6. Najnowsza prognoza pogody przeraża. Wiadomo już dokładnie, kiedy do Polski wrócą jeszcze bardziej piekielne upały

BiedronkaBiedronka skompromitowana! Klienci nie wybaczą ohydztw w jedzeniuCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News