Agnieszka przeżywała koszmar żyjąc u boku męża alkoholika. Agata Młynarska zrobiła dla niej niewiarygodną rzecz

Agnieszka przeżywała koszmar żyjąc u boku męża alkoholika. Agata Młynarska zrobiła dla niej niewiarygodną rzecz Źródło: youtube/TVN Style

Agata Młynarska w swoim programie "Eks-tra zmiana" na TVN Style gościła Agnieszkę, która ma za sobą życie z mężem alkoholikiem. W programie przeszła niesamowitą przemianę.

Agata Młynarska jako gospodarz programu "Eks-tra zmiana" pomaga osobom, które przeszły rozwód, aby ułatwić im powrót do codzienności. Teraz gościła kobietę, która przeżyła koszmar, mieszkając z mężem alkoholikiem. Prowadząca program zrobiła dla niej coś specjalnego.

Agata Młynarska wysłuchała historii kobiety po przejściach

Agnieszka ma dwoje dzieci, które wychowuje samotnie, 18-letnią córkę i 8-letniego syna. Ze względu na problemy alkoholowe męża i zarazem ojca dzieci, zdecydowała się na rozwód. Po rozejściu się straciła pewność siebie i zaczęła odnosić wrażenie, że do rozwodu doszło z jej winy.

- Rozstaliśmy się z tego powodu, że ja prosiłam męża, żeby nie nadużywał alkoholu, a jemu nie spodobała się moja prośba. W momencie, kiedy ja przyjeżdżałam po 8 godzinach pracy z dziećmi z przedszkola, szkoły, i kiedy wiedziałam, że on znów nic nie zrobił, ja musiałam coś zrobić. Nie miałam siły na to wszystko - mówiła w programie.

Mimo to kobieta próbowała zrobić coś, aby uratować związek. Jednak jej mąż zarzucał jej, że nie można żyć z osobą, która zabrania mu pić. W końcu po kolejnym roku męczarni zdecydowała się na rozwód. Dopiero w rozmowie z Agatą Młynarską, Agnieszka zrozumiała, że nie była winna rozwodowi.

Agata Młynarska pomogła jej zwalczyć kompleksy i wyjść na prostą

Jednym z największych kompleksów Agnieszki były jej uda, kobieta twierdziła, że były za grube. Dlatego Agata Młynarska pokazała jej kilka innych kobiet w jej wieku i okazało się, że jej figura wcale nie odbiega od normy. Następnym krokiem była wizyta w salonie medycyny estetycznej, gdzie uczestniczkę programu poddano kilku zabiegom dermatologicznym. 

Później Agnieszka trafiła do fryzjera, gdzie zmieniono jej fryzurę, na taką, która pasuje do jej kształtu twarzy. Kolejnymi krokami były wizyty u stylistki, która dała kilka rad dotyczących ubrań, oraz makijażystki, która pokazała jak dobrze dobrać make-up. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Nieszczęsna wizja Jackowskiego spełnia się na naszych oczach. Wszystkie prognozy na to wskazują

Dzięki udanej przemianie Agnieszka wybrała się na rozmowę kwalifikacyjną, po której dostała swoją wymarzoną pracę jako krawcowa. Następnie ekipa programu wyremontowała jej pokój, który został zniszczony przez byłego męża. Agata Młynarska może zaliczyć kolejną metamorfozę do udanych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Carrefour ominie zakaz handlu w niedzielę. Znalazł na to ZASKAKUJĄCY
  2. Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy. To był dla niej cios
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Kolega rzucił się na 12-latkę, bił ją i dusił do nieprzytomności. Horror wydarzył się w szkole na oczach innych uczniów
  5. Makabryczne znalezisko. Dziecko na placu zabaw natrafiło na głowę kobiety, a to był dopiero początek

Źródło: Gazeta PL

Następny artykuł