Agata Młynarska mówi o ojcu
Youtube/Plejada
Wiadomości Pikio - 6 Czerwca 2019

"To jest bardzo trudne". Szczere wyznanie Agaty Młynarskiej sprawia, że łzy same cisną do oczu

Agata Młynarska pojawiła się ostatnio na okładce popularne czasopisma "Viva". W trakcie sesji zdjęciowej towarzyszyły jej najważniejsze osoby w życiu czyli mąż oraz synowie i córka. Dziennikarka zdradziła, że brakuje wśród nich jej ukochanego ojca.

Agata Młynarska to znana dziennikarka i córka słynnego tekściarza oraz muzyka Wojciecha Młynarskiego. Poeta odszedł już niemal dwa lata temu, jednak córka wciąż za nim tęskni. Agata Młynarska w wywiadzie przyznała się w jakich momentach najbardziej brakuje jej taty. Okazuje się, że najbardziej tęskni za rozmowami z nim i zrozumieniem jakiego zawsze mogła od niego oczekiwać

Zbigniew WodeckiZbigniew Wodecki: Romans prawie zniszczył mu życieCzytaj dalej

Agata Młynarska wciąż nie może pogodzić się ze stratą ojca

- Każdego dnia taty mi po prostu brakuje. Szczególnie, że w Polsce dzieje się tak dużo przykrych rzeczy, że brak taty, jako osoby, z którą można o tym porozmawiać, jest szalenie bolesny. To jest bardzo trudne - komentuje dziennikarka.

Szybko dodała, że dba o to by pamięć o ojcu nie zgasła. Ona, jej rodzeństwo oraz najstarszy syn prowadzą fundację, która stara się przedłużać pamięć o artyście. Organizują koncerty, spotkania oraz wydają jego teksty, często takie, które nie były jeszcze nigdzie publikowane

- Tata jest wciąż obecny w planie naszej pracy. Raz po raz na rynku pojawiają się nowe wydawnictwa. Teraz pojawiła się książka „Polska miłość” – wybór tekstów, które dotychczas nie były nigdzie publikowane - opowiedziała o najbliższych planach fundacji.

"Trudno mi wciąż uwierzyć, że taty nie ma już z nami"

Wojciech Młynarski zmarł 15 marca 2017 roku po długim leczeniu. Przyczyną zgonu były problemy z sercem, artysta zmagał się także przez wiele lat z chorobą dwubiegunową. Chociaż minęły już dwa lata od jego zgonu, najbliższa rodzina wciąż nie może pogodzić się z tą stratą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna PrzybylskaTak Anna Przybylska pożegnała się z fanami. Jej ostatnie wpisy były pełne szczęściaCzytaj dalej

- Trudno mi wciąż uwierzyć, że taty nie ma już z nami - mówi Agata Młynarska.

Dziennikarka z tęsknoty za ojcem, zaczęła z nim rozmawiać. Jak sama mówi, pomaga jej to załagodzić ból. Wierzy też, że duch ojca wciąż z nią jest.

- Mój dialog z nim trwa na wielu płaszczyznach. Nadal rozmawiam z nim zawodowo, ponieważ można uznać za rodzaj rozmowy to, jak w fundacji pracujemy nad jego spuścizną. Rozmawiam z nim też o tym, co dzieje się Polsce. Pytam go, co o tym myśli. Odpowiedzi znajduję w jego piosenkach. Rozmawiam też z nim bardzo osobiście, bo bardzo mi go brakuje - wyznała w szczerej rozmowie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emerytura Henryki Krzywonos jest GIGANTYCZNA! Legenda Solidarności opływa w bogactwo. Zdębiejecie na widok tych kwot!
  2. Małgorzata Kożuchowska pokazała partnera. Fani OSŁUPIELI wiedząc kim jest
  3. W kilkanaście minut duże polskie miasto zostało zupełnie zalane. Kolejne obszary Polski zagrożone potężnymi nawałnicami
  4. Urodziła pięcioro dzieci. Niestety, do domu wróciło z nią tylko jedno
  5. Światowe media obiegła wstrząsająca wiadomość. Nie żyje legendarny gwiazdor, odszedł nieoczekiwanie w nocy

Elżbieta JaworowiczJaworowicz nie mówiła całej prawdy o sobie. Jej kilka intymnych sekretów wbija w fotel!Czytaj dalej

Źródło: VIVA

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News