Agata Młynarska usłyszała tragiczną diagnozę. Podjęła decyzję, która może być katastrofalna w skutkach

Agata Młynarska usłyszała tragiczną diagnozę. Podjęła decyzję, która może być katastrofalna w skutkach Źródło: Instagram.com agata_mlynarska

Agata Młynarska nie kryje tego przez fanami, gwiazda usłyszała tragiczną diagnozę, która zmieniła całe jej życie. Teraz dziennikarka podjęła decyzje, która może mieć bardzo poważne konsekwencje.

Agata Młynarska musiała zmienić całe swoje życie po tym, jak usłyszała od lekarza tragiczną diagnozę. teraz dziennikarka wraz z mężem podjęła ryzykowną decyzję, jej konsekwencje mogą być bardzo poważne. Fani są zmartwieni ich wyborem.

Agata Młynarska podjęła ryzykowną decyzję, fani bardzo martwią się o gwiazdę

Pandemia koronawirusa stanowi szczególne zagrożenie dla Agaty Młynarskiej, u której lekarze zdiagnozowali chorobę Leśniowskiego-Crohna. Dziennikarka znajduje się w grupie wysokiego ryzyka, a każda niewinna infekcja, może się dla niej zakończyć pobytem w szpitalu.

Z powodu dolegliwości gwiazda zmieniła ostatnio całe swoje życie - musiała zwolnić tempo i zastosować specjalną dietę. Zadbała również o miejsce wypoczynku, w wraz z mężem, Przemysławem Schmidtem, kupiła dom w Hiszpańskiej miejscowości Les Deveses niedaleko Alicante. Niestety, z powodu powszechnej kwarantanny para nie zdążyła się nim nacieszyć, a gwiazda w obawie o własne zdrowie i życie, zaszyła się w swoich czterech ścianach.

Agata Młynarska ruszyła w podróż do Hiszpanii

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedawno dziennikarka poinformowała fanów, że pomimo zagrożenia, wspólnie z mężem zdecydowała się na podróż do Hiszpanii. Prezenterka zapewniła, że podjęli tę decyzję w pełni świadomie i odpowiedzialnie.

- Decyzję podjęliśmy szybko, ale przez ostatnie tygodnie śledziliśmy i analizowaliśmy bardzo uważnie wszystkie wiadomości. [...] Zrobiliśmy potrzebne badania, upewniliśmy się, że nasz pomysł jest wykonalny i wyruszyliśmy – wyznała Młynarska.

Dzisiaj grzeje: 1. Po 6 240 złotych dla 6,5 mln Polaków. Muszą spełnić tylko jeden warunek

2. Za miesiąc miał zostać ojcem. Nie żyje 28-latek zastrzelony przez policjanta

Para postanowiła zrezygnować z transportu lotniczego i trasę z Polski do Hiszpanii pokonała własnym samochodem. Starali się zachowywać wszelkie środki bezpieczeństwa zarówno w podróży, jak i po przybyciu na miejsce. Wielbiciele byli bardzo zaniepokojeni decyzją Młynarskiej.Ww Hiszpanii wirus SARS-CoV-2 pochłonął wiele ofiar. Dziennikarka uspokoiła zmartwionych fanów i wytłumaczyła im, że zagrożenie jest wszędzie, a ona  stara się być maksymalnie ostrożna.

- Zasada podstawowa, którą przyjęliśmy, to unikanie dużych skupisk, zatrzymywanie się, tylko jeśli jest to konieczne, wybór noclegów na uboczu, w małych hotelikach. W każdym z trzech krajów, przez które przejeżdżaliśmy, obowiązuje nakaz noszenia masek w miejscach publicznych. Czy jest bezpiecznie? Tak jak wszędzie, wszystko zależy od rozsądku i ostrożności –  przekazała Agata Młynarska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Włożyła truskawki do miski z octem. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, nigdy nie zrobi inaczej
  2. Zatrważające słowa Adama Małysza. Skoczek ostrzegł wszystkich Polaków, nie zabrakło bardzo mocnego przesłania
  3. Całe życie źle obieraliście jajka? Wystarczą 3 sekundy i jeden prosty trik
  4. Włożyła tabletki do zmywarki do bębna pralki. Spektakularny efekt był widoczny natychmiast, każdy chce znać jej sztuczkę
  5. Ależ zbieg okoliczności. Właśnie ujawniono imię dziecka Barbary Kurdej-Szatan
  6. Ministerstwo zdrowia przekazało ważną wiadomość. Nie dotyczy epidemii, każdy powinien się zapoznać

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News