Dramatyczne chwile Agaty Kuleszy. Trzymamy kciuki

Dramatyczne chwile Agaty Kuleszy. Trzymamy kciuki Źródło: TRICOLORS East News

Agata Kulesza ma za sobą prawdziwy koszmar, a to dopiero początek jej walki. Na jaw wyszły kolejne smutne informacje o życiu prywatnym uwielbianej przez Polaków aktorki. Gwiazda stara się ukryć swoje kłopoty, jednak fani są coraz bardziej zaniepokojeni sytuacją, w której znalazła się ich ulubienica. Nie widać końca batalii, którą artystka toczy ze swoim byłym partnerem.

Agata Kulesza rzadko porusza prywatne tematy na forum publicznym, fani wiedzą jednak, że aktorka od jakiegoś czasu zmaga się problemami. Gwiazda walczy o oficjalne zakończenie swojego małżeństwa. Na jaw wyszły kolejne smutne fakty z życia artystki.

Agata Kulesza wciąż walczy o rozwód

Agata Kulesza zrobiła ogromną karierę zawodową i zdobyła niezwykłe uznanie widzów, jednak życie prywatne aktorki dostarcza jej wielu zmartwień. Jakiś czas temu gwiazda wniosła pozew o rozwód, trwa walka o oficjalne zakończenie jej małżeństwa z operatorem filmowym, który miał dopuszczać się wobec niej przemocy.

Jak wynika z dokumentacji wywiadu medycznego, który mąż Agaty Kuleszy opublikował w 2018 roku na swoim Facebooku, mężczyzna miał być agresywny w stosunku do swojej żony, grozić jej odcięciem głowy i poderżnięciem gardła.

Rodzina Agaty Kuleszy została objęta Niebieską Kartą

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiadomo, że rodzina Agaty Kuleszy została objęta Niebieską Kartą, co oznacza, że dochodziło w niej do aktów przemocy. Aktorka zeznała, że jej mąż zachowywał się ekstrawagancko. Mężczyzna miał być agresywny i lekceważący, a do tego ekspansywny i bardzo narzucający się otoczeniu. Aktorka prosiła go o podjęcie leczenia, partner jednak zignorował jej apele. W końcu złożyła papiery rozwodowe.

Dzisiaj grzeje: 1. Do mediów przedostały się doniesienia z „czerwonych stref” w Polsce. Co tam się dzieje?

2. Uwielbiany przez Polaków aktor "U Pana Boga w ogródku" jest ciężko chory. Zrozpaczeni fani ruszyli mu na pomoc

3. Prawie nikt nie znał mrocznego sekretu Grzegorza Miecugowa. Wyszło na jaw dopiero po latach

Mężczyzna zażądał od aktorki alimentów. Jak donosi "Życie na gorąco" mąż gwiazdy wyprowadził się do ich domu w Czerwińsku, by ona mogła zostać sama w warszawskim mieszkaniu. Teraz ich wspólny dom nad Wisłą to kolejny sporny punkt na drodze do oficjalnego rozwodu. Trwa batalia o majątek. 

- Kupili stary drewniany dom z działką. Włożyli mnóstwo pracy, energii i środków, żeby stworzyć miejsce, w którym chce się być i do którego chce się powracać - przekazało "Życie na gorąco".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramatyczna wiadomość właśnie dotarła do mediów. Tragicznie zmarł wspaniały Polak, miał 34 lata
  2. Sanepid pilnie poszukuje osób w czterech miastach. Mieli kontakt z chorym
  3. Agata Duda zostawiła tylko jedną wiadomość. Nie tak miało być, wielu jest zawiedzionych
  4. Dotarliśmy do rodziny, która brała udział w programie „Nasz nowy dom”. Wyznali wszystkie tajemnice
  5. Dzień Dobry TVN straci swoją największą gwiazdę? Wkrótce fani mogą już jej nie zobaczyć, "szykuje rewolucję"

Źródło: WP

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News