Rozwód Agaty Kuleszy jest drogą przez mękę. Niewiarygodne, co wyprawia mąż, musiała interweniować policja

Rozwód Agaty Kuleszy jest drogą przez mękę. Niewiarygodne, co wyprawia mąż, musiała interweniować policja Źródło: .

Agata Kulesza walczy o rozwód. Kobieta nie spodziewała się takich trudności. Jej były partner zachowuje się niewiarygodnie.

Agata Kulesza przechodzi przez prawdziwe piekło, kobieta od wielu lat walczy o rozwód ze swoim mężem, Marcinem Figurskim. Aktorka i jej bliscy są zszokowani, mężczyzna zachowuje się w niewiarygodny sposób, musiała interweniować policja. 

Agata Kulesza walczy o rozwód 

Popularna aktorka już od kilku lat walczy o rozwód ze swoim mężem, operatorem filmowym, Marcinem Figurskim. Prawie 5 lat temu w ich małżeństwie zaczęły pojawiać się problemy, kobieta starała się jednak uratować ich relację. Poprosiła partnera, który ma zaburzenia psychiczne, by zaczął się leczyć, on jednak odmówił.

- Masz potężny problem i nikt za Ciebie go nie rozwiąże. Jesteś wzorcowym przykładem hipomanii. To nie jest bezpieczne  - miała napisać do męża Agata Kulesza.

Aktorka straciła nadzieję na poprawę i postanowiła zakończyć ich małżeństwo. Poprosiła, by mężczyzna opuścił ich dom i złożyła pozew o rozwód.

- Marcin, ja pasuję. Proszę, żebyś się wyprowadził. Więcej takiego braku szacunku i traktowania nie wytrzymam. Kończę walkę o Twoje zdrowie. Będziesz potrzebował pomocy, napisz - napisała Kulesza.

Wtedy zaczęły się awantury. Po jednej z nich, w mieszkaniu pary pojawiła się policja. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do szpitala psychiatrycznego. W opinii psychiatrycznej, którą opublikował w internecie, można przeczytać, że groził aktorce poderżnięciem gardła i odcięciem głowy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Podobno mężczyzna poruszał tematy śmierci i broni również w rozmowach ze znajomymi. Aktorka założyła mężowi "Niebieską Kartę" czyli dokument służbowy wypełnianym przez funkcjonariusza policji w przypadku stwierdzenia przemocy w rodzinie. 

Agata Kulesza nie ma już siły, a jej mąż nie zamierza odpuścić

Kiedy Marcin Figurski opuszczał szpital, aktorka wyprowadziła się z domu wraz z ich córką. Wróciła do niego dopiero, kiedy Figurski zamieszkał w ich domu w Czerwińsku nad Wisłą. Teraz aktorka czeka na rozwód, ale były partner nie zamierza jej ułatwić sprawy. W rozmowie z "Na żywo" wyznał, że będzie walczył o swoje "dobre imię" i ma zamiar złożyć pozew o naruszenie dóbr osobistych.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowy Rok zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje uwielbiany aktor

2. Wielu Polaków w żałobie. Maria Skrzypek nie żyje

Kulesze od początku wspiera ich córka, Marianna, która zeznawała w sądzie przeciwko ojcu. Marcin Figurski nie ma jednak do niej żalu. W rozmowie z dziennikarzami wyznał, że nie traci nadziei, że kiedyś odnowią dobry kontakt.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Edward Dymek był jedną z największych dziecięcych gwiazd PRL. Niestety w dorosłym życiu zmagał się z silnym uzależnieniem
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Dobra mina do złej gry? Zenek Martyniuk przerwał milczenie, zdradził jak wygląda jego sytuacja w rodzinie
  4. Krzysztof Jackowski zamarł. Na żywo nagle złapał się za głowę i przewidział najgorsze
  5. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News