Żona polskiego gwiazdora chora na raka, została bez pieniędzy. Nikt nie chce pomóc

Żona polskiego gwiazdora chora na raka, została bez pieniędzy. Nikt nie chce pomóc Źródło: screen: ddtvn

Była drugą żoną lidera De Mono, Marka Kościkiewicza. Razem z mężem prowadziła restaurację. Teraz jednak znajduje się w najgorszym momencie swojego życia. Agata Kościkiewicz nie ma środków do życia, a do chorej na raka kobiety nikt nie chce wyciągnąć pomocnej ręki.

Agata Kościkiewicz opowiedziała o swoich problemach w wywiadzie dla "Gali". Była żona gwiazdora walczy ze złośliwym nowotworem, który nie pozwala jej na podjęcie pracy. Od długich tygodni czeka na pieniądze z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, nie otrzymuje również pomocy w opiece nad dwójką dzieci. Kobieta czuje się bezradna.

Agata Kościkiewicz - z czego żyje była żona lidera De Mono?

Jej walka z nowotworem mózgu jest ciężka - u kobiety wystąpiła jego bardzo rzadka i złośliwa odmiana. Życie utrudniają także problemy finansowe. Od ponad pół roku nie może podjąć pracy ze względu na chorobę. W wywiadzie dla "Gali" opowiedziała skąd teraz czerpie pieniądze na życie. - Chciałabym powiedzieć, że z ZUS-u, ale niestety pieniędzy stamtąd doczekać się nie mogę. Jedyne, co teraz mam, to wsparcie rodziny. Od stycznia tak naprawdę nie pracuję, bo choruję. Pierwszy raz byłam w szpitalu w styczniu, później wróciłam na sekundę do pracy. W lutym byłam drugi raz w szpitalu, potem też na chwilę wróciłam do pracy, ale już od marca jestem na zwolnieniu lekarskim - wyznaje Agata Kościkiewicz. Przez lata lekceważyła pierwsze objawy choroby, takie jak bóle głowy czy krwotoki z nosa. Nowotwór wykryto u niej pod koniec 2017 roku. Złośliwego guza wycięto, a obecnie kobieta przechodzi radioterapię. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani Lewandowskich przerażeni. To definitywny koniec?
  2. Marta Kaczyńska z ogoloną głową?! To nie żart, ujawniono jej przeszłość
  3. Była gwiazdą show TVN. Zniknęła na lata, przeżyła koszmar
  4. Sygnały uspokajające i grożące. Mowa ciała psa zdradza wiele sekretów
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News