Agata Duda spali się ze wstydu! Co łączy ją ze znienawidzoną posłanką PiS?
Wiadomości Pikio - 29 Czerwca 2018

Agata Duda spali się ze wstydu! Co łączy ją ze znienawidzoną posłanką PiS?

Najbardziej znienawidzona posłanka z PiS ma dużo więcej wspólnego z Pierwszą Damą, niż moglibyśmy się spodziewać! Krystyna Pawłowicz, której kontrowersyjne komentarze ściągają ogromną falę krytyki i złości wyborców, zdradziła, co je ze sobą łączy. Agata Duda spali się ze wstydu!

Jak donosi Super Express, tajemnica Krystyny Pawłowicz wyszła na jaw. Teraz już wiemy, że jej inspiracją odnośnie dobieranych stylizacji jest... Agata Duda! Krystyna Pawłowicz przyznaje, że nawet ubiera się u tych samych polskich stylistów, których wybiera Pierwsza Dama! - Pani prezydentowa miała na początku kadencji męża piękną, białą sukienkę w kolorowe kwiaty. Założyła ją na spotkanie z członkiniami Kół Gospodyń Wiejskich. Zwróciłam szczególną uwagę na tę sukienkę, bo miała śliczną, kwiatową aplikację na dole. W jakimś artykule napisano, że pani prezydentowa ubiera się w Modeście. Sama wyszukałam tę firmę w internecie, pojechałam i kupiłam sukienki. Teraz tylko tam się ubieram. Pamiętam jak kiedyś wychodziłam ze spotkania w klubie dziennikarza przy Foksal, a obok odbywała się impreza Playboya. Gdy fotoreporterzy mnie zobaczyli, zaczęli robić zdjęcia. Miałam wtedy na sobie piękną sukienkę w magnolie uszytą z szyfonu. - tłumaczy posłanka PiS.

Agata Duda spali się ze wstydu

Czy słynąca z nienagannego stylu Agata Duda wytrzyma porównywanie do znienawidzonej przez Polaków, kontrowersyjnej posłanki PiS? Wielu śmieje się wręcz, że Krystyna Pawłowicz nie jest symbolem kobiecości, a wręcz przeciwnie. Czy zauważyliście, żeby w swoich kreacjach inspirowała się pierwszą damą? Wybieranie polskich marek przez najważniejsze osoby w polskiej polityce jest zdecydowanie na plus! Wspomagają one naszych rodzimych stylistów, zamiast wkładać pieniądze w budżet innych krajów. Jednak czy Agata Duda będzie szczęśliwa, że stała się modową muzą najbardziej znienawidzonej poseł z Prawa i Sprawiedliwości? Podobne stylizacje Agaty Dudy i Krystyny Pawłowicz mogą ściągnąć negatywne komentarze na Pierwszą Damę. Uważana do tej pory za wzór elegancji i stylu, może stać się pośmiewiskiem wśród społeczeństwa.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda czerwony ze złości. Nie wytrzymał, wydał zakaz
  2. Kaczyński ZNOWU w szpitalu! Prezes PiS PILNIE operowany
  3. Rozgoryczony Krychowiak przeprasza Polaków. O jego słowach mówią dziś wszyscy
<>Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
<>niemcy_wstepMEMY po porażce Niemiec na mundialu. Polacy "żegnają" sąsiadówCzytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
niemcy_wstepMEMY po porażce Niemiec na mundialu. Polacy "żegnają" sąsiadówCzytaj dalej