Agata Duda kpiła z Polaków w USA. Szokujące zachowanie pierwszej damy

Agata Duda kpiła z Polaków w USA. Szokujące zachowanie pierwszej damy Źródło: https://twitter.com/m_ql2_8

Agata Duda wraz z małżonkiem wydaje się być coraz mniej odporna na słowa krytyki. Po wizycie w Stanach Zjednoczonych prezydent nie wytrzymał presji i w kilku dobitnych zdaniach powiedział, co sądzi o niektórych mediach. Pierwsza Dama nie pozostaje daleko z tyłu. Do sieci trafiło nagranie ukazujące jak w USA drwiła z Polaków.

Agata Duda rzadko zabiera głos w sprawach kluczowych dla Polski, co jest powodem do narzekań opinii publicznej. Pierwsza dama pełni bardziej rolę wiernej towarzyszki Prezydenta. Nie inaczej było podczas ich wizyty w Stanach Zjednoczonych gdzie spotkali się z Prezydentem Trumpem. Chociaż podczas samej wizyty prezydentowa nie zabrała głosu, to i tak może zrobić się o niej głośno. Właśnie ujawniono nagranie przedstawiające skandaliczne zachowanie pierwszej damy.

Agata Duda szydzi z Polaków? Nagranie nie pozostawia złudzeń

Podczas przeróżnych zagranicznych wizyt para prezydencka napotyka na grupki rodaków sprzeciwiające się temu, co obecnie dzieje się w naszym kraju. Osoby te najczęściej skandują hasło "konstytucja". Nie inaczej było podczas podróży do Stanów Zjednoczonych. Jednym z punktów podróży był Nowy Jork, gdzie grupka polonijna postanowiła przypomnieć Andrzejowi Dudzie i jego małżonce jaki jest najważniejszy dokument prawny w Polsce. Reakcja Agaty Dudy na okrzyki była co najmniej zastanawiająca. Prezydentowa zwróciła się w kierunku krzyczących osób i ochoczo podskakując zaczęła przedrzeźniać dyrygenta, który daje chórowi wskazówki odnośnie wykonywania utworu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci są oburzeni

Zachowanie Agaty Dudy nie przypadło do gustu internautom. Wskazują oni na to, że takie zachowanie nie przystoi urzędowi prezydenta. - Echh, gdyby głupi wiedział, że jest głupi.. Na ogół jednak o tym nie wie, więc będzie się kompromitować. A może to sposób na odreagowanie.. W każdym razie nie wygląda to dobrze - napisał internauta. - Gdzieś tam już napisałem. Dobra żona ratuje męża. Sama sie podkłada, aby prezydent wypadł lepiej. Co wy na to? - pyta ironicznie kolejny komentujący. - To jest jakaś celebrytka z jakiegoś pieprzonego Holiłudu czy żona Prezydenta RP??? A śmiali się z "bula", że niby na krzesło w Japonii wchodził... - dodaje kolejna osoba. - Niegodne zachowanie. Sprawa jest poważna, a ta pani dziwne harce uprawia. Zresztą nie pierwszy raz. Nauczycielka na dodatek. Tak, smutne to bardzo - podsumowuje Twitterowicz. Pojawia się wiele głosów wprost twierdzących, że prezydentowa nie potrafi poradzić sobie z ciśnieniem powiązanym z jej rolą w Pałacu Prezydenckim. Internauci dogłębnie zastanawiają się co do powodów stojących za takim a nie innym zachowaniem Agaty Dudy. Być może chciała ona rozładować napięcie, ale została pogrążona przez zły dobór taktyki.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Mariusz Błaszczak wylatuje z rządu PiS? Jest oficjalne stanowisko partii 
  2. Kaczyńska wbiła szpilę Tuskowi. Ostre słowa bratanicy prezesa PiS 
  3. Agata Duda w USA zrobiła coś niesamowitego! Komentarze nie cichną 
Następny artykuł