Agata Duda wraz z małżonkiem wydaje się być coraz mniej odporna na słowa krytyki. Po wizycie w Stanach Zjednoczonych prezydent nie wytrzymał presji i w kilku dobitnych zdaniach powiedział, co sądzi o niektórych mediach. Pierwsza Dama nie pozostaje daleko z tyłu. Do sieci trafiło nagranie ukazujące jak w USA drwiła z Polaków.

Agata Duda rzadko zabiera głos w sprawach kluczowych dla Polski, co jest powodem do narzekań opinii publicznej. Pierwsza dama pełni bardziej rolę wiernej towarzyszki Prezydenta. Nie inaczej było podczas ich wizyty w Stanach Zjednoczonych gdzie spotkali się z Prezydentem Trumpem.

Chociaż podczas samej wizyty prezydentowa nie zabrała głosu, to i tak może zrobić się o niej głośno. Właśnie ujawniono nagranie przedstawiające skandaliczne zachowanie pierwszej damy.

Agata Duda szydzi z Polaków? Nagranie nie pozostawia złudzeń

Podczas przeróżnych zagranicznych wizyt para prezydencka napotyka na grupki rodaków sprzeciwiające się temu, co obecnie dzieje się w naszym kraju. Osoby te najczęściej skandują hasło „konstytucja”. Nie inaczej było podczas podróży do Stanów Zjednoczonych.

Jednym z punktów podróży był Nowy Jork, gdzie grupka polonijna postanowiła przypomnieć Andrzejowi Dudzie i jego małżonce jaki jest najważniejszy dokument prawny w Polsce. Reakcja Agaty Dudy na okrzyki była co najmniej zastanawiająca.

Prezydentowa zwróciła się w kierunku krzyczących osób i ochoczo podskakując zaczęła przedrzeźniać dyrygenta, który daje chórowi wskazówki odnośnie wykonywania utworu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agata Duda ma swoje sekrety. 10 faktów z jej życia, którymi się nie chwali [ZDJĘCIA]

Internauci są oburzeni

Zachowanie Agaty Dudy nie przypadło do gustu internautom. Wskazują oni na to, że takie zachowanie nie przystoi urzędowi prezydenta.

– Echh, gdyby głupi wiedział, że jest głupi.. Na ogół jednak o tym nie wie, więc będzie się kompromitować. A może to sposób na odreagowanie.. W każdym razie nie wygląda to dobrze – napisał internauta.

– Gdzieś tam już napisałem. Dobra żona ratuje męża. Sama sie podkłada, aby prezydent wypadł lepiej. Co wy na to? – pyta ironicznie kolejny komentujący.

– To jest jakaś celebrytka z jakiegoś pieprzonego Holiłudu czy żona Prezydenta RP??? A śmiali się z „bula”, że niby na krzesło w Japonii wchodził… – dodaje kolejna osoba.

– Niegodne zachowanie. Sprawa jest poważna, a ta pani dziwne harce uprawia. Zresztą nie pierwszy raz. Nauczycielka na dodatek. Tak, smutne to bardzo – podsumowuje Twitterowicz.

Pojawia się wiele głosów wprost twierdzących, że prezydentowa nie potrafi poradzić sobie z ciśnieniem powiązanym z jej rolą w Pałacu Prezydenckim. Internauci dogłębnie zastanawiają się co do powodów stojących za takim a nie innym zachowaniem Agaty Dudy. Być może chciała ona rozładować napięcie, ale została pogrążona przez zły dobór taktyki.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Mariusz Błaszczak wylatuje z rządu PiS? Jest oficjalne stanowisko partii 
  2. Kaczyńska wbiła szpilę Tuskowi. Ostre słowa bratanicy prezesa PiS 
  3. Agata Duda w USA zrobiła coś niesamowitego! Komentarze nie cichną 

Andrzej Duda rządzi już trzy lata. Te MEMY najlepiej podsumowują ten okres!

Zobacz również