Gdzie naprawdę mieszka Agata Duda z mężem? Ogromna burza w mediach

Gdzie naprawdę mieszka Agata Duda z mężem? Ogromna burza w mediach Źródło: instagram/prezydent_pl

Agata Duda wraz z mężem z pewnością nie mogą narzekać na brak luksusów, lecz niewiele osób wie, gdzie właściwie mieszkają. Media zasugerowały niedawno, że pomieszkują w Belwederze, co wywołało prawdziwą burzę. Teraz już wiadomo, gdzie mieszka para prezydencka.

Agata Duda ze swoim mężem miała rzekomo mieszkać przez jakiś czas w Belwederze - o takich rewelacjach informował jeszcze niedawno"Onet". Według autorów "wnętrza robią ogromne wrażenie", lecz jak jest naprawdę?

Agata Duda mieszka w Belwederze? 

Andrzej Duda po artykule "Onetu" odniósł się do tekstu na swoim oficjalnym Twitterze. Prezydent zarzucił portalowi pisanie "fake newsów". Jak się okazało - w rzeczywistości para prezydencka wcale nie mieszkała w Belwederze.

Ku zaskoczeniu niektórych Andrzej Duda wraz z małżonką mieszka w pałacu prezydenckim, dzięki czemu obniżają się koszty ochrony.

- Fake news na Onet.pl. Nie mieszkamy z Agatą w Belwederze, jak Państwo Komorowscy. Tak jak Państwo Kwaśniewscy, a potem Państwo Kaczyńscy mieszkamy na Krakowskim Przedmieściu. To jest tańsze z uwagi na koszty ochrony - napisał prezydent na Twitterze.

Artykuł ostatecznie zniknął z portalu, a za zamieszczenie fałszywych informacji przeprosiła redaktor naczelna działu "Onet Kobieta", Małgorzata Ohme, która zapewniła reprymendę dla autorki tekstu.

- Szanowny Panie Prezydencie, najmocniej przepraszamy za błędną informację o miejscu zamieszkania Pana i Pana Małżonki. Autorka artykułu zostanie pouczona, gdyż nie tolerujemy nierzetelnego dziennikarstwa - napisała redaktor naczelna na oficjalnym Twitterze "Onetu".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak mieszka para prezydencka?

Po wygraniu wyborów prezydenckich Andrzej Duda wraz z rodziną przeprowadzili się z mieszkania w Krakowie do pałacu prezydenckiego. Apartament prezydencki w pałacu ma powierzchnię ponad 200 metrów kwadratowych. Znalazło się tam miejsce na salon, sypialnię, łazienkę, kuchnię oraz gabinet. Nad bezpieczeństwem rodziny prezydenckiej czuwa ochrona, która nie wpuszcza do środka nikogo bez zgody głowy państwa.

Ponadto w pałacu prezydenckim znajduje się ogród letni i zimowy, w którym Agata Duda może spędzać czas wolny. Przez jakiś czas Agata Duda nie mieszkała razem z rodziną, o czym informowała "Polityka", obecnie jednak wszyscy razem delektują się wystawnym apartamentem.

Rodzina prezydenta ma także do dyspozycji kaplicę, oraz prezydencką służbę - pokojówki, ogrodników i kucharzy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  2. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  3. Jak mieszka Agata Duda z mężem? Widok nieziemskich luksusów wbija w ziemię (Zdjęcia)
  4. Wiadomo już, jak skończy się "M jak miłość". Dla wielu widzów będzie to ciężkim szokiem
  5. Afera z ojcostwem księcia Harry'ego w tle. Media podały fałszywą informację
  6. Nie żyje jedna z głównych bohaterek serialu "Przyjaciółki". Wstrząsająca, nagła śmierć

Źródło: Do Rzeczy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News