Wyśmiali Agatę Dudę. Tym razem chyba przesadzili

Wyśmiali Agatę Dudę. Tym razem chyba przesadzili

Agata Duda postanowiła wystąpić publicznie. Zabrała głos w sprawie stulecia odzyskania niepodległości i tym samym - jubileuszu polskich sił lotniczych. Okazuje się, że rzadko pojawiająca się na scenie opinii publicznej pierwsza dama, bardzo naraziła się internautom. Ci, tym razem chyba przesadzili.

Agata Duda wzięła udział w uroczystości nadania imienia samolotowi szkoleniowemu w Dęblinie. Prezydent powiedział podczas spotkania o potrzebie umacniania polskiej armii i ćwiczeniach lotników. Jego żona została matką chrzestną właśnie zakupionego "Bielika". Przeciwnicy jej działalności są teraz dla niej bezlitośni.

Co Agata Duda powiedziała w Dęblinie? Internauci są dla niej bardzo srodzy

- Ta uroczystość pięknie wpisuje się w obchody dwóch tak ważnych dla naszej ojczyzny jubileuszy – setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości i stulecie polskiego lotnictwa wojskowego. Tym bardziej jestem dumna, że dzisiaj po 100 latach od pojawienia się na niebie biało-czerwonej szachownicy, mogę w ten symboliczny sposób otworzyć nowy rozdział w historii polskich skrzydeł - powiedziała kamerom dziennikarzy i obecnym żołnierzom pierwsza dama. Wcześniej fakt zakupienia nowego samolotu skomplementował prezydent, który zauważył, że umacnianie polskiej armii jest dla niego wyjątkowo ważne. To właśnie dzięki "Bielikowi" młodzi piloci mają się dokształcać i trenować. Wyjątkowo zaangażowali się w sprawę internauci. Postanowili skomentować, jaka jest kondycja polskich sił powietrznych i jak widzą udział żony Andrzeja Dudy na polskiej scenie politycznej. - Chrzciny były, to za 9 lat komunia. Agatka, nie zapomnij o chrześniaku - szydzą w komentarzach. - Matka Polka na robocie - pojawia się dalej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Jedyną matką jaką może zostać to chrzestną. Do tego się nadaje - ostro argumentuje użytkownik. - A gdzie Adrian? - pytają prześmiewczo. Okazuje się, że okazjonalne wystąpienia pierwszej damy spotykają się z ogromnymi emocjami. Kobieta zabiera głos jedynie wybiórczo. Mimo wszystko agresja, z jaką się spotkała jest niewytłumaczalna. Internauci zwracają uwagę na mechaniczny sposób mówienia napisanych tekstów i brak empatii w działaniach. Agata Duda o swoich prywatnych odczuciach nie mówi nic, a prośby Polek o włączenie się w działalność mniejszości czy próbę zmiany, chociażby prawa aborcyjnego, pozostają bez odpowiedzi. Nie wiadomo jednak, czy do końca kadencji Andrzeja Dudy jego żona zmieni taktykę i zaangażuje się w działania na rzecz dialogu publicznego.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skala zjawiska PORAŻA! Pogrążony Andrzej Duda spali się ze wstydu
  2. Śmierć dogłębnie wstrząsnęła Andrzejem Dudą. Ledwo powstrzymał łzy
  3. Andrzej Duda się wygadał! Właśnie podjął decyzję, która zmieni wysokość emerytury Polaków
  4. Zdrada męża. Wiemy jak ją odkryć i jak sobie z nią poradzić
  5. Znaki zodiaku i ich idealne połączenie. Jakich kobiet szukają mężczyźni?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News