Media okrutnie o wyglądzie Agaty Dudy. Przykre porównanie

Media okrutnie o wyglądzie Agaty Dudy. Przykre porównanie

Polska pierwsza dama Agata Duda, na ogół jest w mediach bardzo chwalona za swój wygląd i styl. Dopiero teraz media bardzo mocno ją skrytykowały. Musi ona zmierzyć się z przykrym porównaniem. 

Agata Duda spotyka się czasem z zarzutami mediów, że jako pierwsza dama jest zbyt mało aktywna w życiu społecznym. Nigdy jednak nikt nie krytykował jej stylu. Przeciwnie, za wygląd była zawsze chwalona - do teraz. Media okrutnie skomentowały jej wygląd. Polska para prezydencka wybrała się na Łotwę, na spotkanie z tamtejszym prezydentem i jego żoną. Agata Duda zaprezentowała się w jasnym kostiumie i... według mediów została zupełnie przyćmiona przez łotewską pierwszą damę.

 

Agata Duda w ogniu krytyki

Iveta Vējone postawiła na kostium w kolorze energetycznej cytryny. W Rydze to właśnie ona błyszczała, nasza pierwsza dama pozostawała jedynie w tle, na co dobitnie uwagę zwróciły polskie media. Podobno można odnieść wrażenie, że Agata Kornhauser-Duda postanowiła postawić na dość nudną klasykę, co w zestawieniu ekstrawagancką stylizacją łotewskiej pierwszej damy, wypadło tym razem dość mizernie. Zgadzacie się z tym werdyktem? Agata Duda Polska i łotewska para prezydencka, fot. KPRR Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polsat z poważnymi zarzutami! Telewizja próbuje się ratować
  2. LINCZ! Widzowie wściekli, domagają się WYRZUCENIA prowadzącego DDTVN
  3. Mikołaj Roznerski zdradził swój największy sekret. Może stracić zdrowie oraz życie
  4. Wassermann budzi przerażenie prezydenta. „Trzeba przed nią chronić ludzi”
  5. Wielkie zebranie rady UE. Ważą się losy Polski
Źródło: kobieta.wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News