Agata Duda może tego nie wytrzymać. Andrzej ma poważny, wstydliwy problem

Agata Duda może tego nie wytrzymać. Andrzej ma poważny, wstydliwy problem Źródło:

Agata Duda wiedzie ciekawy, aczkolwiek niełatwy żywot. Bycie żoną najważniejszego polityka w kraju niesie za sobą nie tylko blaski, ale i uprzykrzające życie cienie. Jak się okazuje, pierwsza dama musi zmierzyć się z troskami nie tylko na tle politycznym, ale i prywatnym. Jej męża dotknęła niezwykle przykra przypadłość.

Agata Duda wraz ze swoim mężem uchodzą za jedno z najbardziej zgodnych i zgranych małżeństw. Chociaż najczęściej oglądamy ich tylko w telewizji oraz podczas oficjalnych wydarzeń, to wersję tę potwierdzają również znajomi pary. Ale czy ich miłość jest w stanie zdzierżyć każdą próbę? Na te pytanie odpowiedź poznać możemy już niebawem.

Agata Duda musi się z tym pogodzić. Andrzej nie jest już taki jak kiedyś

Andrzej Duda zawsze pozuje tak, że widać tylko jego przód. Chociaż na filmach serwowanych nam na oficjalnym YouTubie prezydenta czy też na jego stronie internetowej nie uświadczymy jego tylnego profilu, to taki widok udało się uchwycić jednemu z fanów prezydenta. To, co udało się uwiecznić internaucie, okazało się być prawdziwym szokiem. Prezydent, chociaż wiedzie nieco inne życie niż reszta Polaków, to jest dokładnie takim samym człowiekiem jak my wszyscy - starzeje się, zmienia i podlega prawom grawitacji. Jak się okazało, Andrzej Duda musi mierzyć się z problemem, jaki dotyka wielu mężczyzn na całym świecie - nasza głowa państwa łysieje! Na filmie umieszczonym w Internecie przez jednego z użytkowników Facebooka wyraźnie widać, że na samym czubku oraz tyle głowy prezydenta na próżno szukać włosów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Andrzej Duda to przystojniak? Internauci nie mają wątpliwości

Chociaż prezydent powoli traci włosy, to nie traci swojego uroku. Przekonane są o tym wierne fanki prezydenta, które twierdzą, że łysina Andrzeja jest całkiem... seksi. - Ale gniazdo. Całe szczęście, że nasz prezydent buźkę ma ładną, to niewiele jest w stanie mu zaszkodzić hihi - napisała jedna z internautek. - Andrzej to jest przystojniak. Takiego mężczyznę mieć koło siebie to marzenie... Z obecną fryzurą dalej jest seksi!!! I nic tego nie zmieni!- stwierdziła kolejna sympatyczka Dudy. - Wyobraziłam go sobie zupełnie łysego... w dalszym ciągu jest to przyjemny widok... Agata to ma szczęście - napisała jeszcze inna marzycielka. Poniżej przedstawiamy niewygodną dla prezydenta fotografię.  1. Wasze dzieci pójdą do szkoły w sobotę? „Wprowadzili zmiany po cichu”
  2. Natalia Kukulska zaliczyła dużą wpadkę na wizji! Widzowie zwijają się ze śmiechu
  3. Los Zenka Martyniuka leży w waszych rękach. Kultowy gwiazdor potrzebuje pomocy
  4. Największa gwiazda Polsatu ujawnia szokującą prawdę o pracy w stacji. Będą na nią wściekli?!
  5. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu