Agata Duda wybrała się najpewniej wraz z mężem, Andrzejem Dudą na prezydenckie wakacje na Hel. Pierwsza dama bez wątpienia nie odpocznie jednak tak, jak to sobie zaplanowała. Chociaż nie ma nic wspólnego z politycznymi decyzjami życiowego partnera, nie znajdzie na urlopie upragnionego spokoju.

Prezydent wybrał się ponownie do Juraty, co stało się już wakacyjną tradycją głowy państwa. Duda ma powrócić do Warszawy 1 sierpnia, aby wziąć udział w uroczystościach związanych z rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego. Jego urlop nie będzie więc długi, zajmie tylko kilka dni.

Zaskakujący protest przeciwników prezydenta się powtórzy

Co ciekawe, na urlopie polityk nie będzie miał zbyt dużo czasu na spokojny odpoczynek. Jak przed rokiem, przeciwnicy działań Prawa i Sprawiedliwości planują bowiem manifestację pod ośrodkiem, w którym przebywa.

– Jeżeli jesteście w okolicy, zapraszamy na patriotyczny spacer – czytamy w apelu na stronie „Europo, nie odpuszczaj” na Facebooku.

Osobliwy protest zaplanowano na 28 czerwca, na godzinę 20:00. Czas pokaże, ile osób w tym roku zdecyduje się na nim pojawić, aby pokazać prezydentowi swój sprzeciw. W zeszłym roku było ich stosunkowo dużo, a miejsce pobytu głowy państwa musieli zabezpieczać funkcjonariusze policji.

Agata Duda nie ma chwili wytchnienia

Jak jednak zaznaczają internauci, ewentualna manifestacja pokrzyżuje plany nie tylko Dudzie, ale także jego żonie, która w żaden sposób nie odpowiada za podejmowane przez niego decyzję. Tę sprawę pierwsza dama także zdecydowała się jednak przemilczeć w charakterystyczny już dla siebie sposób.

Protest w Juracie. Agata Duda
Fot. Facebook

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Giertych ujawnił TAJNE plany PiS-u. Przerażające, ma dowody
  2. Spektakularna kompromitacja Jakiego! Chodzi o agencję towarzyską
  3. Zadziwiająca prowokacja TVP! Media: policję na proteście atakował AKTOR
  4. Te zwierzaki są oficjalnie najśmieszniejszymi zwierzętami świata. Udusisz się ze ŚMIECHU [Zdjęcia]
Agata Duda
Fot. YouTube/TKB Dolsat
Andrzej Duda
Fot. Wikipedia

Czy Agata Duda godnie prezentuje się jako pierwsza dama?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Agata Duda ma swoje sekrety. 10 faktów z jej życia, którymi się nie chwali [ZDJĘCIA]


Kobiety, które rządzą polskimi politykami [ZDJĘCIA]