Agata Duda zadziwiła obserwatorów swoją najnowszą, odważną stylizacją. Pierwsza Dama, uważana przez wielu za ikonę mody oraz wzór elegancji, znowu dała przykład. Tym razem w bazylice świętego Piotra w Rzymie. Miłośnicy pary prezydenckiej zauważyli jednak jeden, niepokojący element stylizacji Prezydentowej.

Agata Duda znana jest z powszechnego dbania o strój. Kobieta lubi eleganckie marynarki, sukienki, w których prezentuje się z wielką klasą. Nie inaczej było w Watykanie, gdzie wraz ze swoim mężem odwiedzała grób Jana Pawła II. Stylizacja żony Andrzeja Dudy jak zawsze zadziwiła i rozbudziła głosy internautów.

Agata Duda – ikona mody?

Żona najważniejszego polityka w państwie od wielu lat uznawana jest przez gazety oraz strony plotkarskie za ikonę polskiego stylu. Ubrania prezydentowej już nie raz stały się tematem dyskusji publicznej, jak też były kopiowane przez blogerki modowe. Tym razem, Agata Duda zdecydowała się w swojej stylizacji na coś, co zaskoczyło i zdumiało zgromadzonych w kościele gości.

W trakcie wizytacji grobu Jana Pawła II kobieta ubrana była w białą marynarkę oraz dopełniający całość modny skórzany pasek przypominający dokończenie marynarki, oraz ciemne szpilki. Szczególnie ów czarny pas zadziwił obserwujących. Niektórzy dopatrywali się w ozdobie symboliki żałobnej, a inni wskazywali, że ów element stroju jest po prostu kontrastem dla jasnej stylizacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GRAFIKĄ

Znani politycy, którzy odeszli od swoich żon [ZDJĘCIA]

Andrzej Duda w Rzymie

Podróż Prezydenta jest kolejną w ciągu ostatnich miesięcy. Głowa państwa gościła nie tak dawno w USA, gdzie spotkała się z Donaldem Trumpem. Tamta wizyta uznawana była – w zależności od środowiska – za sukces albo skrajną porażkę Dudy.

Obecna wizyta była odwiedzinami u Papieża Franciszka. Głowa Kościoła oprócz rozmów dyplomatycznych poruszyła także kwestię praworządności w Polsce. Wizyta Państwa Dudów pokrywała się także z innym, ważnym świętem. We wtorek świętowano 40. lecie objęcia urzędu papieskiego przez kardynała Karola Wojtyłę. Msza, w której trakcie Agata Duda pokazała się w odważnej stylizacji, odprawiana była przez zaproszonych na uroczystość biskupów z Polski.

– Dobrze, że pan tu jest, w pańskiej osobie Polska przychodzi do świętego Jana Pawła II – zwrócił się w trakcie homilii abp. Jan Pawłowski

Kościelny hierarcha nie poprzestał jednak na pochwałach pod adresem Andrzeja Dudy. Kapłan podkreślił, że ważność Polski na arenie międzynarodowej to w dużej mierze dzieło Jana Pawła II. Jak podkreślił, zmarnowanie jego dzieła byłoby ogromnym grzechem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wybitny człowiek zrezygnował z medalu od Dudy! „To byłby dyshonor”
  2. Wielka szkoda. Minęły już 3 miesiące i co się stało z córką Kaczyńskiej?
  3. Makijaż powiększający oczy dla blondynek. Jak podkreślić delikatną urodę?
  4. Na lince ciągnął martwego psa za autem. Kara? Będziecie wściekli

10 polskich wynalazków, które zmieniły świat [ZDJĘCIA]