Szokujące doniesienia o Agacie Dudzie wbiły Polaków w ziemię! To NIE MOŻE być prawda

Szokujące doniesienia o Agacie Dudzie wbiły Polaków w ziemię! To NIE MOŻE być prawda Źródło: Fot. KPRP/Andrzej Hrechorowicz

Agata Duda - pierwsza dama Rzeczpospolitej Polski jest nam wszystkim dobrze znana. Zawsze schludna i elegancka, maniery ma opanowane do perfekcji, świetnie się prezentuje obok prezydenta Andrzeja Dudy. Szokujące doniesienia o niej wbiły Polaków w ziemię, ta informacja nie może być prawdziwa.

Agata Duda jest znana na całym świecie. Pierwsza dama bardzo często stoi u boku naszego prezydenta i świetnie się prezentuje. Zawsze możemy zobaczyć ją w ciekawych kreacjach. Cały sztab ludzi stoi za jej wyglądem. Prócz tego ma nienaganne maniery i potrafi przykuć uwagę zagranicznych i polskich mediów. Jak wiele osób, niestety zalicza wpadki, które rozbawiły wiele osób. Najbardziej znana to ta, kiedy witała biskupów na lotnisku. Zrobiła bardzo śmieszą pozę, jakby się do nich skradała i podeszła powitać duchownych. Na szczęście Agata Duda ma do siebie dystans i ją również rozbawiła ta sytuacja. Zdjęcie z tego wydarzenia przekazała nawet na aukcję charytatywną.

Pierwsza dama jest kobietą wykształconą i świetnie się prezentującą, ale plotki i jej nie omijają. Co i raz dochodzą słuchy, że coś dziwnego dzieje się w jej życiu. Czasami w tabloidach można usłyszeć o wpadkach i kłótniach w związku pierwszej damy. Najczęściej komentuje się jej potknięcia na wizytach zagranicznych, ale te doniesienia są naprawdę szokujące i ciężko w nie uwierzyć.

Agata Duda jest w ciąży?

Jeden z internetowych portali, poinformował, że Agata Duda jest przy nadziei. Na stronie publiszer.pl możemy przeczytać następujące oświadczenie:
DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Wesoła nowina w pałacu prezydenckim! Niebawem powiększy się rodzina państwa Dudów. Według informacji agencji prasowej, para prezydencka spodziewa się dziecka. To wyjaśnia dlaczego Pani Agata w ostatnim czasie rzadko pojawiała się w mediach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że niemowlę przyjdzie na świat w ciągu trzech miesięcy. W imieniu redakcji serdecznie gratulujemy! - czytamy na publiszer.pl Te szokujące informacje nie są oczywiście potwierdzone i co więcej, zapewne nie są one prawdziwe. Gdyby Agata Duda była w ciąży, to cała Polska już by o tym wiedziała, a prezydent na 100% pochwaliłby się swoją ukochaną żoną przy nadziei. Nie wiadomo czy ta publikacja to prowokacja, czy głupi żart.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda w centrum ogromnej afery! Zrobił to w panice
  2. Magda Gessler rozpętała PIEKŁO na całą Polskę! Zrobiła miazgę po odkryciu rakotwórczego jedzenia
  3. SKANDAL! Gwałciciel został uniewinniony. Powód sprawi, że opadną Wam szczęki
  4. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  5. Polak uratował wyjątkowego zwierzaka i z nim zamieszkał. Historia obiegła już świat
Następny artykuł