Mamy zdjęcia i nagranie z urodzin Agaty Dudy. Największe wrażenie robi jej tort

Mamy zdjęcia i nagranie z urodzin Agaty Dudy. Największe wrażenie robi jej tort Źródło: YouTube - Onet News

Agata Duda obchodziła wczoraj swoje 47. urodziny, wobec czego wiele osób zaczęło zastanawiać się, w jaki sposób pierwsza dama spędza ten wyjątkowy dzień. W Internecie pojawiły się zdjęcia z uroczystości, które pokazują Polakom, jak wyglądał ważny dzień w Pałacu Prezydenckim.

Agata Duda urodziła się 2 kwietnia 1972 roku. Pierwsza dama obchodziła wczoraj urodziny, co oznacza, że ten dzień w Pałacu Prezydenckim był jednym z najważniejszych w całym roku. Andrzej Duda zawsze dba o to, by jego żona spędzała ten szczególny dzień w wyjątkowy sposób. W Internecie pojawiły się zdjęcia z uroczystości. 

Wczoraj w sieci pojawiły się zdjęcia oraz film z uroczystości, które przedstawiają plany prezydenta. Okazuje się, że i tym razem nie zabrakło prezentów dla jego małżonki oraz licznych niespodzianek. Agata Duda wygląda na bardzo szczęśliwą z niespodzianki, którą przygotował dla niej mąż. W samych superlatywach wypowiadają się o niej również internauci.

Agata Duda obchodzi dziś urodziny

Od czasu objęcia przez Andrzeja Dudę funkcji prezydenta urodziny Agaty Kornhauser-Dudy są obchodzone zupełnie inaczej, niż przedtem. Wszystko można oczywiście wytłumaczyć wielkimi zmianami, jakie zaszły w życiu polityka oraz jego żony. Oboje musieli przyzwyczaić się do zupełnie innego trybu życia, który wykluczał spontaniczne wyjścia do restauracji, teatru i kina. 

Wszystko wygląda zupełnie inaczej, dlatego zmienić trzeba było również sposób obchodzenia urodzin pierwszej damy. Przez lata kobieta mogła liczyć na spędzanie wyjątkowego dnia w ciszy i spokoju, jednak odkąd jej mąż został głową państwa wszystko uległo zmianie. Niemal każdy jej krok jest bowiem śledzony przez przedstawicieli mediów.

Nie inaczej było wczoraj, gdy Agata Duda po raz kolejny miała okazję do świętowania. W mediach społecznościowych pojawiły się liczne zdjęcia z obchodów urodzin pierwszej damy. Nie zabrakło opisów pomysłów samego prezydenta, który także przygotował kilka niespodzianek. Internauci są zgodni, że były one wyjątkowo trafione.

Agata Duda kończy 47 lat

Na jednym z nagrań widzimy, jak Andrzej Duda wręcza żonie ogromny bukiet różowych tulipanów, a po chwili pokazuje jej również tort, jaki został przygotowany specjalnie z okazji urodzin Agaty Dudy. To właśnie on najbardziej spodobał się internautom. Zgodnie stwierdzili oni, że jest to jeden z najlepszych możliwych prezentów. Zdanie to najwyraźniej podzielała również solenizantka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na nagraniu widzimy, jak prezydent wręcza żonie niebiesko-różowy tort, na szczycie którego znajdowała się zakochana para. Komentujący docenili dbałość prezydenta o takie szczegóły. Rzadko zdarza się, by treści zamieszczanie w mediach społecznościowych prezydenta były oceniane niemal wyłącznie pozytywne, a tak było właśnie w tym przypadku.

(fot. Twitter - W Pałacu Prezydenckim)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka Pawła Kukiza jest ciężko CHORA! Sytuacja jest DRAMATYCZNA!
  2. Karol Strasburger z partnerką! Jest od niego o 38 LAT MŁODSZA! Jej zawód was zszokuje!
  3. Rodzice gwałcili swoje 6 tygodniowe dziecko. Maleństwo było rozerwane od środka
  4. Biedronka oszalała. Przez fenomenalną promocję obkupisz się za bezcen
  5. TVN przekazał smutną informację. Nie żyje wielki Polak
  6. Celebryci zatrzymani przez CBA. Wśród nich aktor Piotr A.

źródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News