Najbliższa współpracownica Agaty Dudy ujawnia. Nieznane sekrety pierwszej damy

Najbliższa współpracownica Agaty Dudy ujawnia. Nieznane sekrety pierwszej damy Źródło: screen youtube.com/Prezydent.pl

Ela Piorun to projektantka strojów Pierwszej Damy i jej wieloletnia współpracownica. Agata Duda już na samym początku stała się jej bliska. Ela nie tylko projektowała jej ubrania, ale również poznała żonę prezydenta prywatnie. Dowiedziała się o jej życiu więcej, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać.

Ela Piorun opowiedziała w wywiadzie dla wPolsce.pl o wszystkim, czego dowiedziała się o Agadzie Dudzie przez lata. Jak do Eli, której salon znajduje się z dala od głównej ulicy i warszawskiego przepychu, dotarła Pierwsza Dama? - Pewnego wieczoru przejeżdżała tędy samochodem i zwróciła uwagę na pięknie wyeksponowane kreacje na manekinach. Przykuły jej uwagę i niedługo potem zjawiła się u mnie osobiście - opowiada o niespodziewanym wydarzeniu Ela Piorun.

Agata Duda ubiera się tylko u polskich projektantów

- Pani prezydentowa zdradziła, że ubiera się u polskich projektantów i lubi tego rodzaju styl, jaki zobaczyła u mnie na wystawie. Lubi klasyczne garnitury, sukienki - relacjonuje dalej projektantka. Wyznaje, że gdy pierwszy raz zobaczyła Agatę Dudę w swoim salonie poczuła się niesamowicie wyróżniona i doceniona. Pierwsza Dama podobno już na pierwszej wizycie w salonie wybrała i kupiła kilka kreacji. Zazwyczaj jednak nie bywa na zakupach zbyt często - nie pozwalają jej na to wszelkie wyjazdy i spotkania.

Agata Duda i jej sekret

Kobieta zdecydowała się na ujawnienie sekretu prezydentowej. Dotąd niemalże nikt o tym nie wiedział. Jak mówi Piorun, Agata Duda jest zadziwiającą osobą. Gdy jakaś kreacja spodoba się Pierwszej Damie, ta prosi swoją projektantkę, żeby uszyła jej coś... takiego samego tylko w innym kolorze! Agata Duda jest bardzo praktyczną kobietą, ma swój określony, minimalistyczny styl, a jej projektantka zawsze wie, co zaoferować nietypowej klientce. - Traktujemy panią prezydentową jak zwykłą klientkę, bo to było jej życzenie, że chce być tak traktowana. Chce być traktowana jak każda inna Polka - wyznaje projektantka. Kto by pomyślał, że osoba o tak wysokiej pozycji społecznej, może być z charakteru tak skromna. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Służby ostrzegają. Dzisiaj wieczorem lepiej zostańcie w domach
  2. Katarzyna Cichopek przeżywa dramat. Nie może sobie z tym poradzić
  3. Dramat Danuty Stenki. Jej życie zawaliło się w jednej chwili
  4. Magda Gessler na okładkach magazynów! Retusze roku?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News