Strój Agaty Dudy wywołał burzę! Kibicuje jak na pogrzebie

Strój Agaty Dudy wywołał burzę! Kibicuje jak na pogrzebie

Agata Duda jako pierwsza dama wciąż jest na kontrolowanym. Każda rzecz, którą zrobi bądź nie zrobi jest zawsze szeroko komentowana. Teraz wróciła na usta wszystkich z uwagi na aferę, która wybuchła tuż po meczu Polska - Japonia. Chodzi o jej strój. Czy tak powinien wyglądać wspierający reprezentację kibic?

Niedawno para prezydencka była z dwudniową wizytą na Łotwie u tamtejszego prezydenta. Ich podróż powrotna z Rygi miała miejsce tuż po meczu Polska - Japonia. Jak się okazuje, polska pierwsza dama... zaskoczyła strojem. Wielu osobom jej wygląd kojarzy się bardziej z pogrzebem niż z kibicowaniem. Strój pierwszej damy na wizycie w Rydze był ogólnie komentowany. Zdaniem mediów, Agata Duda wypadła blado w zestawieniu z łotewską pierwszą damą, która założyła ekstrawagancki, cytrynowożółty kostium. Małżonka Andrzeja Dudy postawiła na jasną klasykę, co akurat w tym wypadku, nie wyszło jej na korzyść. Znacznie gorsza afera wynikła jednak po meczu Polska - Japonia.

Agata Duda kibicuje jak na pogrzebie

Teraz komentarze nie cichną. Agata Kornhauser-Duda zaliczyła jeszcze jedną modową wpadkę. Kiedy wsiadała do samolotu powrotnego z Rygi miała na sobie... czarną koszulkę z orłem białym! Prawdopodobnie nie zdążyła się przebrać tuż po meczu naszych rodaków. Najważniejsze jest jednak to, że wyglądała smutno i w niczym nie przypominała kibica, który z radością czeka na zwycięstwo swojej drużyny. To, że pierwsza dama kibicowała reprezentacji Polski, jest bardzo miłe, natomiast pokazywanie się publicznie i to po wcześniejszej modowej wpadce, w zwykłym, choć patriotycznym T-shircie, nie jest dobrym pomysłem. Jeszcze gorsze jest to, że pierwsza dama wyglądała w ciemnych barwach jak na pogrzebie, a nie jak tuż po wygranym meczu. Media nie chcą jej tego wybaczyć. Przypominamy, że prezydent Andrzej Duda odebrał na Łotwie  z rąk prezydenta Raimondsa Vejonisa najwyższe odznaczenie państwowe – Order Trzech Gwiazd. Order otrzymał za "zasługi na rzecz państwa łotewskiego, znaczący wkład w zacieśnianie stosunków dwustronnych pomiędzy Łotwą a Polską oraz wkład Polski w umacnianie bezpieczeństwa Łotwy". Po takiej wizycie, tym bardziej wskazany jest powrót do kraju "na poważnie", albo przynajmniej bardziej optymistycznie. Agata Duda Wpadka Agaty Dudy, fot. Twitter Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński ZNOWU w szpitalu! Prezes PiS PILNIE operowany
  2. Z Szydło śmieje się cały Sejm. Największe upokorzenie byłej premier
  3. Kaczyńska uczyła Polaków, jak wychowywać dzieci. Czy wie, co jej córka robi po nocy?
Źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News